***SKAITYTOJO NAUJIENA:*** Mažos dainorėlės skambios dainos

Konkurso nugalėtoja Augustė Daščioraitė. Nuotrauka iš asmeninio albumo

Mažeikių lopšelis-darželis „Gintarėlis“ – vaikų sveikos gyvensenos, meninės kūrybinės raiškos puoselėtojas. Muzikinis ugdymas darželyje – vienas svarbesnių ugdymo sričių.

Tai įrodė ir rezultatas – Augustės Daščioraitės pergalė konkurse „Skambioji daina“.
Darželio meninio ugdymo pedagogė Roma Skirmontienė kiekvienais metais ieško ir atranda vis naujų talentų. Vien sugalvoti idėją nepakanka, reikia daug valios pastangų, laiko, kad atrastum tarp vaikų naujus talentus ir jiems padėtum atsiskleisti.
Roma ruošia ugdytinius ir dalyvauja įvairiuose rajone bei šalyje rengiamuose konkursuose, festivaliuose: „Dainų dainelė“, „Mažieji talentai“, „Tramtatulis“.
Plungės Mykolo Oginskio meno mokykla ką tik organizavo šeštąjį Žemaitijos krašto vaikų ir moksleivių festivalį-konkursą „Skambioji daina“.
Lopšelio-darželio „Gintarėlis“ meninio ugdymo pedagogė šiam konkursui paruošė  5-erių metų solistę Augustę Daščioraitę.
Augustė dainavo V. Vileikienės kūrinį „Katinėlis Rainakėlis“ ir žemaičių krašto dainą „Žouselė“. Konkursą vertino kompetentinga komisija iš Klaipėdos muzikinio teatro, Klaipėdos universiteto Menų fakulteto, Klaipėdos jaunimo centro.
Komisija „Gintarėlio“ solistės dainavimą įvertino aukščiausiais balais, tad į Mažeikius ir darželį Augustė ir jos vadovė parvežė pirmosios vietos diplomą.
Džiaugiamės ir didžiuojamės meninio ugdymo pedagogės Romos darbu, sugebėjimu ieškoti ir atrasti vaikų kūrybinius gebėjimus, talentus. Taip pat didžiuojamės mažąja ugdytine, sugebėjusia artistiškai, meniškai ir gražiai atlikti kūrinius ir sužavėti komisiją bei publiką.
Saulė Sadauskienė 
Lopšelis-darželis „Gintarėlis“
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto