***SKAITYTOJO NAUJIENA*** Mažųjų šventė Žemalėje

Žemalės bendruomenės moterys ir seniūnijos specialistė R. Narmontienė. Asmeninio albumo nuotrauka

Prieš pat Naujuosius Žemalės kultūros namuose įvyko turbūt pats svarbiausias naujametis renginys – šventė patiems mažiausiems Šerkšnėnų seniūnijos gyventojams – ikimokyklinio amžiaus ir socialinės rizikos šeimų vaikams.

Ne paslaptis, kad tas šventinis maratonas išvargina, bet mūsų seniūno Alfonso Šakausko paraginti, kibome į darbą.
 Seniūnijos specialistė Rūta Narmontienė parašė puikų scenarijų, o jau suvaidinti, palinksminti vaikus mums padėjo energingosios, nuostabiosios Žemalės bendruomenės moterys, Žemalės moksleivės, seniūnijos specialistės.
Taigi, į Žemalės kultūros namus sugužėjo būrys šventiškai pasipuošusių mažamečių svečių, žinoma, su mamytėmis. Mažųjų sulaukėme iš Plinkšių, Rubikų, Šerkšnėnų, Žemalės apylinkių.

Žemalės bendruomenės moterys, moksleivės, seniūnijos specialistės. Asmeninio albumo nuotrauka

Šventė prasidėjo tigro (Irina Gabalienė), batuoto katino (Janina Budrikiene ) ir kitų personažų šokiu. Paskui į salę įbėgo klounas (soc. darbuotoja Nijolė Liegaudienė), kuris užbūrė savo linksmumu ir pamokė vaikus, kaip „pasidaryti ir prisipūsti sniego“. Taip besilinksminant į duris pasibeldė per dešimtį nykštukų, dar po kelių minučių pasirodė baltosios meškos (dėkojame mažeikiškiams ledų gamintojams už nuostabią aprangą). Visi personažai dainavo, šoko, mokė ir kvietė vaikučius kartu linksmintis ir laukti Kalėdų senelio. Ir jis atėjo (dėkojame renginių organizatoriui Gediminui Kontvainiui). Na, o kur Kalėdų senelis, ten ir dovanos, eilėraštukai…
Smagu, gera, šilta buvo, ypač matant žėrinčias ir nuoširdžias vaikų akeles.
Aida DULINSKIENĖ
Šerkšnėnų seniūnijos specialistė

2 Atsakymai į “***SKAITYTOJO NAUJIENA*** Mažųjų šventė Žemalėje”

  1. Vardas (privalomas) parašė:

    Didziausi sveikinimai zemaliskiams.Jus saunus!

  2. miestiete parašė:

    Saunu! Zemales bendruomenes kolektyvai, visada zavi ivairiais meno renginiais. Viskas daroma is dusios ir tai jaucia kiekvienas ziurovas,kuris stebi iv.pasirodymus. Visada esu suzaveta .Aciu kolektyvui.Sekmes zemaliskiams.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto