***SKAITYTOJO NAUJIENA*** Motinos dienos proga – spektaklis

Dramos kolektyvas po spektaklio. Vidos ABRASONIENĖS nuotr.

Židikų kultūros centre vyko renginys, skirtas Motinos dienai paminėti. Ta proga vietos dramos kolektyvas pristatė spektaklio premjerą.

Artistais tapo patys židikiškiai

Visus, ateinančius į kultūros centrą, lauke sveikino moterų ansamblio „Šatrija“ dainininkės, vadovaujamos meno vadovės E. Jedinkienės. Jos atliko daug dainų, skirtų mamai, motinai.
Kultūros centro salė vos sutalpino visus, susirinkusius pažiūrėti E. Untulio trijų dalių pjesės „Laimės smūgis“.
Spektaklis minėto autoriaus pjesės motyvais truko daugiau kaip valandą. Vaidino kultūros centro dramos kolektyvas: Juzis Kerplėša, veterinorius – A. Kvedaras, Aldona Kerplėšienė, jo žmona – B. Butkuvienė, Stasis Žumbis, pečdirbys, ir Ontė, policininkas – J. Liegis, Valė, kaimynė – R. Vičiulytė, Margarita, seniūnijos buhalterė – S. Popovič, Jedzė, kaimo durnelė – I. Michalenkovienė, Zita, baro savininkė – V. Petkevičienė, Jonis, kasdienis baro lankytojas – R. Želvys, čigonė – V. Abrasonienė.
Po spektaklio žmonės dar ilgai nesiskirstė, sveikino „artistus“, aptarinėjo vaidinimą, kartu su dramos kolektyvo nariais juokėsi iš spektaklio herojų.

Turi pakvietimų

Dramos kolektyvas turi ne vieną pakvietimą pasirodyti ne tik rajone, bet ir už jo ribų.
Vienas pagrindinių ir svarbiausių kolektyvo darbų – tai rajoninė teatrų kolektyvų apžiūra, kuri vyks birželio 30 d. Mažeikiuose.
Židikų dramos kolektyvas jau yra rungęsis ir respublikinėje teatrų apžiūroje. Židikiškiai palaiko glaudžius ryšius su Salantų kultūros namų teatru „Liktarna“, keičiasi patirtimi ir vaidinimais. Židikiškiai yra pastatę spektaklius „Sunki našta“, „Mirusiųjų reikalai“, „Asmeninis reikalas“ ir „Laimės smūgis“, su kuriais jau spėjo apkeliauti visą Žemaitiją, lankėsi Liepojoje (Latvija).

Laikinai  einanti Židikų kultūros centro direktoriaus pareigas Vida Abrasonienė

Jeigu ir Jūs turite naujienų, kviečiame pasidalinti su santarvė.lt skaitytojais. Informaciją ir nuotraukas galite atsiųsti, portalo viršuje paspaudę mygtuką „Atsiųsti naujieną“.
Kas mėnesį geriausios informacijos autorių apdovanosime.

One Reply to “***SKAITYTOJO NAUJIENA*** Motinos dienos proga – spektaklis”

  1. Valdas parašė:

    Iš dešinės antra mergina labai sexuali ir simpatiška – kaip angeliukas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto