***SKAITYTOJO NAUJIENA*** Naudingos paskaitos Sodų vidurinės mokyklos bendruomenei

Akimirkos iš karjeros konsultantų Daugvardo Noreikio ir Mindaugo Vidugirio paskaitų Sodų vidurinėje mokykloje.

[nggallery id=496 template=caption]Sausio 30 dieną per pusketvirto šimto Sodų vidurinės mokyklos mokinių ir mokytojų išklausė keturiolika karjeros konsultantų iš Vilniaus Daugvardo Noreikio ir Mindaugo Vidugirio paskaitų.
V–VIII klasių mokiniai klausėsi paskaitų „Kaip mokytis“, „Emocijų valdymas“, „Pasitikėjimas savimi – kur jis gyvena?“, „Vardas ir pavardė – koks poveikis mūsų būdui (charakteriui) ir mąstysenai“, IX–XVII klasių – „Kaip elgtis su pinigais“, „Parašas – mūsų veidrodis“, „Emocijų valdymas“. Mokytojai pasirinko paskaitą „Kaip nugyventi šimtą metų“.
Karjeros konsultantas ir gyvenimo patarėjas D. Noreikis mokinius skatino „paleisti“ sėkmės programą, kitaip – praktikuoti minčių higieną, teigdamas, kad jeigu tinkamai mąstome (nes mintis turi polinkį materializuotis!), gyvenime nutinka vien pozityvūs dalykai, išsipildo mūsų troškimai. Paskaitų klausytojai sužinojo tris svarbiausias tinkamo mąstymo taisykles, sėkmingo gyvenimo ypatumus, praturtino identiškumo suvokimą, išgirdo patarimų, kaip atsakingai elgtis su uždirbtais pinigais, išmoko „skaityti“ parašus, sužinojo apie vardų kilmę ir poveikį.
M. Vidugiris – projektų „Tavo mentorius“, „Svajonių akademija“, „Sniego gniūžtė“, „Sėkmės mokykla“ lektorius, mentorius, Andy Harrington mokinys, VšĮ „Whatansu“ bendraįkūrėjas, Lietuvos sveikuolių sąjungos valdybos narys. Jo paskaitoje praktiniai užsiėmimai klausytojams leido įsisąmoninti svarbią mintį – pasitikėjimas savimi sukuria stebuklus. Nedaugelis ryžosi pastatyti kiaušinį. Didžioji dalis atsisakė tokio bandymo, teigdami, kad tai – neįmanoma, kad bandantiems nepavyks to padaryti, bet… pavyko. Tikėjimas tuo, ką darai, ir pasitikėjimas savimi! Lektorius tvirtina: „Pasąmonė neskiria kuriančių minčių nuo griaunančių. Kokios mintys galvoje, tokia ir gyvenimo kokybė. Lavink vaizduotę. Per šilumą, meilę, juoką, džiaugsmą“.
Pasak Vydūno, mūsų kūnas yra mūsų sielos išpažintis. Tai tiktų iliustruoti paskaitai „Kaip išgyventi šimtą metų“, pridedant, kad rūpintis reikia ne tik savo kūnu, bet ir mintimis. Visko pradžia – mintis. Todėl paskaitų klausytojams, manome, pradžia duota, belieka „paleisti“ programą, tampant pačiam tos programos autoriumi.
Audrė KRISTINAITYTĖ-MAMEDOVA
Karjeros koordinatorė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto