***SKAITYTOJO NAUJIENA*** Padėjome beglobiams gyvūnams

Akcijos akimirkos. Nuotrauka iš asmeninio albumo

[nggallery id=222 template=caption]Jau ne vienerius metus domiuosi gyvūnų prieglaudomis Lietuvoje. Todėl labai apsidžiaugiau sužinojusi, kad ir Mažeikiuose tokia atsirado. Tik niekaip negalėjau sužinoti, kurioje vietoje ji įsikūrusi.

Ir labai apsidžiaugiau, kai vieną dieną, po pamokų, mama man padarė staigmeną ir nusivežė į Mažeikių gyvūnų prieglaudą. Ten pamačiau tiek daug mažų ir didelių, meiliomis, blizgančiomis akutėmis kačiukų! Jie buvo tokie nuostabūs, kad norėjosi visus parsivežti namo…
Prieglauda niekaip neišėjo iš galvos, todėl su mama nutarėme mokykloje pasiūlyti akciją „Padėk beglobiams gyvūnams“. Su savo klasės mokytojos Daliutės Vadeikienės pagalba
taip ir padarėme. Labai džiaugiuosi, kad visų klasių moksleiviai noriai nešė kas ką galėjo: ėdesio, žaisliukų, kraiko, įvairius gyvūnų priežiūros reikmenis ir net pinigėlių.
Spalio 4-ąją, Tarptautinę gyvūnų globos dieną, surinktas aukas nuvežėme į Mažeikių gyvūnų prieglaudą. Buvo labai gera, kad šitaip galime prisidėti ir nors truputį pagelbėti gyvūnėliams.
Būtų džiugu, jei daugiau žmonių prisidėtų prie tokių akcijų, taip pagelbėdami ir gyvūnams, ir jų globėjai p. Daivai.
Taip pat norėčiau paprašyti visų, auginančių gyvūnėlius: NEIŠMESKIT JŲ Į GATVĘ!

Ditė Petraitytė
„Žiburėlio“ pradinės mokyklos
4b klasės mokinė

6 Atsakymai į “***SKAITYTOJO NAUJIENA*** Padėjome beglobiams gyvūnams”

 1. skirta Jo parašė:

  Pasidarė gėda skaitant Jo komentarą. Iš kur tiek pykčio ir pagiežos vaikų atžvilgiu. Atidžiau paskaitykit kas parašė šį straipsnį ! Tai pradinių klasių mergaitė, kuri norėjo pasidžiaugti savo pradine mokyklėle, kurioje buvo surinktos aukos beglobiams gyvūnėliams. Atėjo kažkoks ar kažkokia, pilnas ar pilna įtūžio, pykčio ir viską išliejo ant vaikų. Gėda ! Gėda, kad yra tokių žmonių, kurie užuot pasidžiaugę, smerkia vaikus. Vaikai, kurie prisidėjo prie šios gražios misijos ir patys augina gyvūnėlius namie, myli juos ir jais rūpinasi. O Jūs, turbūt, negalit pakęsti gyvūnų ir Jums “skauda”, kad kažkas jiem padeda, juos globoja . Turbūt esat labai piktas žmogus… .
  Ir dar, gerbiamam,-ai Jo, gyvūnų prieglaudoje niekas nenužudė nė vieno beglobio gyvūnėlio. Jie ten gyvena labai gerai prižiūrėti , yra sterilizuojami ir jiem surandami geri globėjai . O ten dirbantiem žmonėm yra reikalinga visų mūsų pagalba – maistu, gyvunų priežiūros reikmenimis ir t.t.
  Tikiuosi, kad tokie Jo, kažkada išnyks iš šios žemės… .

 2. Agnė parašė:

  Kas myli gyvūnėlius, tas myli ir žmones.

 3. Nijolė parašė:

  Labai malonu, kad vaikai ir suaugę taip rūpinasi gyvūnėliais. Taip ir yra skiepijama vaikų meilė gyvūnams nuo pat mažens.

 4. Jo parašė:

  jei Mažeikiuose ir toliau prie daugiabučių namų veisis katinų fermos, o rūpestingos bobutės ir toliau juos šers, greitai nuo smarvės neturėsime kur nosis kišti. Kates ir katinus reikia sterilizuoti, o ne sudarinėti jiems šiltnamio sąlygas. Kažin, ar bent vienas iš tų gailestingųjų vaikų pasiėmė kurį nors katiną auginti? Bepigu aplankyti ir kelias minutes pasidžiaugti. O jei reikėtų nuolat rūpintis, vargu, ar tie gyvūnėliai bebūtų tokie meilūs.

 5. AS parašė:

  PAGIRTINAS POELGIS IR KITI GALETU PASEKTI JU PAVYZDZIU!

 6. Mama parašė:

  Šaunuoliai vaikučiai, kad padedat gyvūnams !

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*