***SKAITYTOJO NAUJIENA*** Pavasario mokykloje – du renginiai

Popietė „Pro vaikystės langą“. Nuotrauka iš asmeninio archyvo

[nggallery id=127 template=caption]Pastaruoju metu Pavasario vidurinėje mokykloje vyko pora renginių. Čia rajono pradinukai ir jų mokytojai rinkosi į kūrybinių gebėjimų ugdymo popietę „Pro vaikystės langą“.
O prieš tai mokyklos ugdytiniai varžėsi „Žalios“ dainos konkurse.

Susirinko gausus būrys

Ketvirtadienį Pavasario vidurinėje mokykloje vyko rajoninė pradinių klasių mokinių ir mokytojų kūrybinių gebėjimų ugdymo popietė „Pro vaikystės langą“.
Įstaigos direktoriaus pavaduotojas Eduardas Vaičiulis „Santarvei“ sakė, kad renginyje dalyvavo gausus būrys svečių iš Sedos Vytauto Mačernio gimnazijos, Židikų Marijos Pečkauskaitės vidurinės, Senamiesčio ir Kalnėnų pagrindinių bei „Žiburėlio“ ir „Vyturio“ pradinių mokyklų.
Bene daugiausiai kūrinių buvo skirta gimtinei, šeimai, pavasariui. Popietės dalyviai pasakojo, kad įkvėpimo kūrybai semiasi iš juos supančios aplinkos. Jiems dažniausiai padeda ir pataria jų mokytojos ir mamytės.
Pertraukų tarp skaitymų metu šventės dalyviai kartu su Pavasario mokyklos jaunaisiais šokėjais šoko lietuvių liaudies ratelius-žaidimus. Savo kūrybą skaitė ir pradinių klasių mokytojos Žibutė Semenavičienė bei Irena Jurdonienė.
Šventę užbaigė šilti ir nuoširdūs komisijos vertinimai, padėkos ir palinkėjimas „Iki naujų susitikimų“.

„Žalios“ dainos konkurso dalyvės. Nuotrauka iš asmeninio archyvo

Dainavo ir savo kūrybos dainas

Septintaklasė Karolina Dačkauskytė „Santarvę“ informavo, kad „Žalios“ dainos konkurse dalyvavo 1–8 klasių mokiniai.
Mažieji komisiją stebino ne tik savo „Žaliomis“ dainelėmis, bet ir nuotaikinga apranga, atspindinčia dainelių tematiką. Linksmai skraidė bitutės, šokavo varlytės, džiugino šokis su skėčiais, dūdelių garsai.
Pasak jaunosios skaitytojos, vyresnieji taip pat neatsiliko – jie komisiją bei gausiai susirinkusius žiūrovus ne tik džiugino gerai žinomomis dainomis, bet ir grojo gitaromis ir savo sukurtais instrumentais.
„Komisija liko sužavėta, kai 8b klasės mokinės padainavo savos kūrybos dainą. Žiūrovai viso renginio metu negailėjo plojimų. Salėje tvyrojo pakili nuotaika,“ – įspūdžiais dalijosi K. Dačkauskytė.
Konkurso pabaigoje visos klasės buvo apdovanotos diplomais ir įamžintos bendroje nuotraukoje.

Jeigu ir Jūs turite naujienų, kviečiame pasidalinti su santarvė.lt skaitytojais. Informaciją ir nuotraukas galite atsiųsti, portalo viršuje paspaudę mygtuką „Atsiųsti naujieną“.
Kas mėnesį geriausios informacijos autorių apdovanosime.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto