***SKAITYTOJO NAUJIENA*** Pirmą kartą rajoninė popietė – „Mokyklos dvyniai“

Algirdas VILKO nuotr.

[nggallery id=358 template=caption]Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazijoje pirmą kartą buvo surengta rajoninė genetikos popietė „Mokyklos dvyniai“, skirta Žemės dienai. Atrodo, kad tokio renginio rajone niekada ir nėra buvę.

Šios popietės sumanytojas ir vykdytojas buvo biologijos mokytojas Algirdas Vilkas. Į renginį atvyko 35 dvynių poros, nuo pirmokų iki dvyliktokų, iš Gabijos gimnazijos, Kalnėnų, Pavasario, Senamiesčio, Balėnų pagrindinių, Sodų, Tirkšlių vidurinių bei „Žiburėlio“ pradinės mokyklų, taip pat ir mūsų gimnazijos septynios dvynių poros.
Įdomu buvo pamatyti tiek daug panašių žmonių vienoje vietoje. Susirinkusiems svečiams šokį „Juoko komplikacijos“ dovanojo mokytojos Jurgitos Juodpusytės vadovaujamas gimnazijos šokių kolektyvas „Allegro“, pasveikinimo žodį tarė direktorė Asta Žukauskienė. Projektinį darbą apie dvynius, jų gimimą, savybes parengė gimnazistai Ernesta Simonavičiūtė ir Gvidas Zubovas. Po komandų  trumpo prisistatymo visi dvyniai turėjo įminti lietuvių liaudies mįsles, atsakyti į įvairius klausimus, galvosūkius. Užduotys buvo pritaikytos visoms amžiaus grupėms. Labai įdomiai apie dvynių gyvenimą, pomėgius, charakterio bruožus pasakojo gimnazistės dvynės Giedrė ir Raimonda Žubikaitės.
Įveikę visas užduotis dvyniai buvo prisaikdinti. Jiems įteikti sertifikatai, bylojantys, kad „Šiuo raštu patvirtinama, kad <…> pasižadėjo išsaugoti stiprų tarpusavio ryšį, įsipareigojo skleisti nesavanaudiškumo dorybę ir kiekvienas iš dviejų nutarė veržtis į pasaulį kaip visapusiškos ir nepakartojamos asmenybės“.

Algirdas Vilkas
Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazijos mokytojas

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*