***SKAITYTOJO NAUJIENA*** Popietę skyrėme Šeimos dienai

Šventės akimirka. Nuotrauka iš asmeninio albumo

„Šeima – tai šiltas ir jaukus židinys, prie kurio išklausoma kiekvieno nuomonė, tvyro laimės atmosfera. Čia išvysi tik šviesius, baltus debesis, kuriuos retkarčiais sutrikdo nereikšmingi audros šaukliai. Šeima – tai šiluma, kirbanti kiekvieno mūsų širdyje“.

Tokiais žodžiais prasidėjo Mažeikių rajono socialinių paslaugų tarnybos drauge su asociacijos „Bendraukime“ nariais  organizuota šventinė popietė „Tai bent šeimynėlė“, skirta Tarptautinei šeimos dienai paminėti.
Šventės metu socialinės rizikos vaikai bei jų tėveliai turėjo pristatyti savo šeimas. Prisistatant buvo dainuojamos dainos, deklamuojami eilėraščiai, piešiami piešiniai. Vaidinama pasaka, kai vaikai turėjo pajudėti, miklinamos galvelės, spėliojant mįsles, bei, pasitelkus vaidybos gebėjimus, žaidžiamos šarados.
Šventės pabaigoje dalyvavusios šeimos buvo apdovanotos diplomais bei pavaišintos sausainiais su arbata iš Maisto banko akcijos.

Socialinis darbuotojas Saulius Jakas

Jeigu ir Jūs turite naujienų, kviečiame pasidalinti su santarvė.lt skaitytojais. Informaciją ir nuotraukas galite atsiųsti, portalo viršuje paspaudę mygtuką „Atsiųsti naujieną“.
Kas mėnesį geriausios informacijos autorių apdovanosime.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Naujienos iš interneto