***SKAITYTOJO NAUJIENA*** Pristatyta paroda, skirta Laisvės gynėjų dienai

Almos ODMINĖS nuotrauka

Mažeikių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Viekšnių filiale pristatyta spaudinių ir nuotraukų paroda, „Tešvies jiems dieviškoji saulė“, skirta Sausio 13-osios įvykiams ir žuvusiesiems už Lietuvos laisvę atminti.

Parodoje pateiktos kelios dešimtys nuotraukų iš įvykių Vilniuje 1991–1992 metais, nuotraukos iš renginių, skirtų Laisvės gynėjų dienai Viekšniuose 1991–2012 m., straipsniai iš vietinių ir respublikinių laikraščių, knygos, kita su tais atmintinais įvykiais susijusi medžiaga.
Visus šiuos spaudinius ir nuotraukas parodai paskolino Sausio 13-osios brolijos Mažeikių rajono Viekšnių skyriaus pirmininkė Bronė Kolbergienė, kuri sistemina šią medžiagą. Moteris apgailestauja, kad Sausio 13-osios brolijos narių Viekšniuose buvo 17, o dabar belikę 10, kai kurių iš jų sveikata labai prasta. Būtų gerai, kad kas nors užrašytų jų gyvus prisiminimus ateičiai tiems, kurie tada dar nebuvo gimę. Žmonių, savo akimis mačiusių ir išgyvenusių kruvinuosius įvykius, liudijimai būtų labai naudingi ne tik šiandienos jaunimui, bet ir ateities kartoms, liktų istorijai apie Viekšnių žmones, kovojusius už savo šalį, už Lietuvos laisvę.
Parodai pateiktų nuotraukų autorius – Lietuvos politinių kalinių ir tremtinių sąjungos Mažeikių filialo (Viekšniuose) narys Teofilis Januškevičius.
Paroda veiks iki vasario 4-os dienos. Eksponuojamas knygas bus galima pasiskolinti paskaityti į namus.
Sniegina CHRIŠČINAVIČIENĖ
Mažeikių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Viekšnių filialo darbuotoja

Almos ODMINĖS nuotraukos

Almos ODMINĖS nuotraukos

One Reply to “***SKAITYTOJO NAUJIENA*** Pristatyta paroda, skirta Laisvės gynėjų dienai”

  1. ironija parašė:

    žmonės liejo kraują tam,kad išverstaskūriai komunistai,kremliaus vasalai, pakeitę spalvas nebijodami maskvos vogtų žydrojo briuselio pinigus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto