***SKAITYTOJO NAUJIENA*** Ruzgų mokiniai kvietė pavasarį

Mokiniai draugiškai sustojo į simbolišką „žmogeliuką“ ir sušuko: „VIENAS SU VISAIS. VISI SU VIENU!“ Jūratės BARANAUSKIENĖS nuotr.

[nggallery id=124 template=caption]Šilta kovo saulė Ruzgų pagrindinės mokyklos moksleivius sukvietė į renginį „Pavasario linksmybės“ ir Juozapinių mugę.

Šiemet jau trečią kartą prisijungėme prie Lietuvoje organizuojamos Savaitės be patyčių. Prieš prasidedant šventei, visi kartu lauke draugiškai sustojome į simbolišką „žmogeliuką“ ir sušukome: „VIENAS SU VISAIS. VISI SU VIENU!“
Taip pat mūsų mintys sugulė į simbolišką Vilties dėlionę, kuri parodo, kad mes tikrai žinome, kaip reikia elgtis su jumis, supančiais žmonėmis.
Po to visi susirinkome į salę, kur mus pasitiko renginio vedėjos Simona, Modesta ir dvi Viktorijos. Skambėjo posmai apie pavasarį, prisiminėme kad kovas – tai paukščių mėnuo.
Pradinių klasių mokinukai pateikė užduotis apie pavasario šauklius paukštelius, išgirdome, kokiais balsais jie čiulba, stebėjome vaizdus apie juos.
Visus pralinksmino dainelė apie vabalus, netrūko renginyje ir liaudies šokių. Visi norintieji vertėsi kūlio, taip kviesdami greičiau namolio grįžti gandrą.
Po renginio visi sugužėjo į Juozapinių mugę, kurioje netrūko įvairiausių dirbinėlių, pyragėlių, visiems duris atvėrė kavinė „Rojus “, kurią atidarė 10 klasės moksleiviai.
Tikrai buvo kur akis paganyti ir pasivaišinti. Buvo smagu!

Jūratė BARANAUSKIENĖ
Ruzgų pagrindinės mokyklos istorijos mokytoja

Jeigu ir Jūs turite naujienų, kviečiame pasidalinti su santarvė.lt skaitytojais. Informaciją ir nuotraukas galite atsiųsti, portalo viršuje paspaudę mygtuką „Atsiųsti naujieną“.
Kas mėnesį geriausios informacijos autorių apdovanosime.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto