***SKAITYTOJO NAUJIENA*** Ruzgų mokykloje – projektinė diena

Nuotrauka iš mokyklos archyvo

LAUKTAS PAUKŠTELI, SVEIKAS SUGRĮŽĘS,

SVEIKAS PARNEŠĘS PAVASARĮ LAUKTĄ
Penktadienį Ruzgų pagrindinėje mokykloje vyko renginys, skirtas Žemės dienai ir artėjančioms šv. Velykoms. Į jį įsijungė visi mokyklos mokiniais, mokytojai, tėveliai.
Salėje pavasario šventę pradėjo mažieji 1–3 kl. mokinukai, sveikindami pavasarį ir perskaitę laišką Žemei. Juos pakeitė paukščių balsais prakalbę priešmokyklinukai, o vaidinimu „Šešiarankis,  šešiakojis“ pradžiugino 2-4 klasės vaikai.
Vyresnieji, 5-10 klasių mokiniai, pristatė savo namų užduotis: mini projektus apie vandenį, orą, žemę, aplinkos priežiūrą bei atliekų rūšiavimo svarbą. Visi dalyviai sutiko, kad gražioje aplinkoje ir patiems reikia būti sveikiems. Tai papasakojo pradinių klasių mokiniai, pristatę projektą apie sveiką mitybą.
Po užduočių organizuotas gražiausios verbos konkursas. Gražiausia išrinkta 7-8 klasių verba. Šventę baigė linksma daina ir etnografijos būrelio vaidinimas. Po renginio visi skubėjo į pavasarinę  mugę, kuri veikė mokykloje, ten visi galėjo pasidžiaugti ir įsigyti įvairiausių moksleivių darbelių, paragauti visokių skanėstų, o visus dalyvius po mugės pakvietė mokykloje veikianti kavinė „Vieną dieną“, kurią organizavo 9-10 klasių merginos, padedant technologijų mokytojai. Šauni buvo diena mokykloje.
Nusifotografavę bendroje didelės šypsenos nuotraukoje, kuri buvo Savaitės be patyčių baigiamasis akcentas, išskubėjome atostogauti.
Mokinių taryba 

Nuotrauka iš mokyklos archyvo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto