***SKAITYTOJO NAUJIENA*** Sėkmės istorijų naktis Sodų vidurinėje

Jurgitos Montrimienės ir Nijolės Mažeikaitės nuotraukose: Vaizdai iš Sodų vidurinėje mokykloje vykusios sėkmės istorijų filmų peržiūros nakties.

Sausio 23-iosios pavakarę į Sodų vidurinės mokyklos aktų salę, kur vyko sėkmės istorijų filmų peržiūros naktis, rinkosi Sodų ir Židikų Marijos Pečkauskaitės vidurinių mokyklų aukštesniųjų klasių mokiniai.
Beveik pusšimtis dalyvių su karjeros koordinatorėmis Jurgita Montrimiene ir Nijole Mažeikaite žiūrėjo ir aptarė filmus, kuriuose vaizduojamos sėkmingą karjerą pasiekusių žmonių istorijos, atskleidžiami sėkmingai karjerai svarbūs dalykai. Karjeros koordinatorės J. Montrimienės skatinami renginio dalyviai formulavo sėkmės, laimės sąvokas, modeliavo savo troškimus ir norus, siejamus su ateitimi. Filmų aptarime dalyvavo ir rajono policijos komisariato pareigūnė, mokyklos jaunųjų policijos rėmėjų būrelio vadovė Roma Antanavičiūtė. Karjeros koordinatorės mokinius vaišino kukurūzų spragėsiais, arbata.
Kadangi nemažą savo laisvalaikio dalį jaunimas praleidžia prie televizorių ekranų ir kompiuterių vaizduoklių, filmų aptarimo metu buvo bandoma formuoti kritinį mąstymą, užsimenama apie laiko vadybą, o svarbiausia – apie sąmoningą apsisprendimą ir tikslo siekimą.
Renginio dalyvius tąnakt jungė ne tik pozityvios nuotaikos, bet iki tol dar ir pasiruošimo renginiui rūpesčiai. Buvęs Sodų vidurinės mokyklos mokinių prezidentas dvyliktokas Šarūnas Mancius ir vienuoliktokas Justinas Balsys rūpinosi salės paruošimu filmų peržiūrai ir bendravimo aplinka.
Tikimasi, kad nors dalis  sėkmės istorijų filmų peržiūros naktyje dalyvavusių Sodų ir Židikų vidurinių mokyklų mokinių ras savyje drąsos ryžtingai stoti prie savo ateities vairo, prieš tai suvokus, kuria linkme pasukti baigus mokyklą. Renginio dalyviai turėjo užfiksuoti ir „pasidėti po ranka naują failą“, pavadintą „Mano ateities planas“.
Jurgita MONTRIMIENĖ
Karjeros koordinatorė

2 Atsakymai į “***SKAITYTOJO NAUJIENA*** Sėkmės istorijų naktis Sodų vidurinėje”

  1. :) parašė:

    Pažiūrėti net 5 filmai, 5 sėkmingos istorijos, kuriose persipynusios vertybės, skatinančios dar ir dar kartą jas pasverti perfiltruojant per savąjį „Aš“. Kaip sudėtinga pasiekti tikslą kai pats emociškai „taškaisi“, koks svarbus gebėjimas klausytis ir išgirsti kitą. Kaip sudėtinga dirbti komandoje kai nori būti lyderiu, bet net nežinai kaip ta veikla organizuojama. Visos šios istorijos mokė: savęs pažinimo svarbos, savo emocijų valdymo svarbos, konfliktų nevaldymo pasekmių, susikaupimo ir valios pastangomis tikslo siekimo.
    Geras vakaras :)

  2. Buvęs Sodietis parašė:

    Sėkmė turėtų būti netik naktį, bet ir dieną. Apsilankykit sodų vidurinėje mokykloje dieną, ir pamatysit jos direktorės darbo vaisius. Tokios apleistos neprižiūrimos švietimo įstaigos mūsų rajone ko gero nėra. O ji geriau važinėjasi vietoj moksleivių į vokietija (veltui).

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto