***SKAITYTOJO NAUJIENA*** Senjorų šventė Žemalėje

Nuotrauka iš asmeninio albumo

Lapkritį Šerkšnėnų seniūnija Žemalėje surengė šventę, kurioje aktyviai ir gausiai dalyvavo Žemalės ir aplinkinių kaimų senjorai. Kadangi renginys pavyko ir žmonės pageidavo daugiau tokių švenčių, bendruomenės taryba pasitarusi nutarė surengti kaimo gyventojams vakaronę „Dūmk į trobą“.

Todėl lapkričio 30-osios vakarą žemališkiai rinkosi į naujuosius kultūros namus pabūti kartu ir linksmai praleisti laiką.
Susirinko per 80 įvairaus amžiaus ir profesijų žmonių. Labai maloniai nustebino jaunimas, kuris ne tik gausiai dalyvavo, bet ir buvo labai aktyvus. Aktyvumu pasižymėjo ir likusieji, įsijungė į įvairius žaidimus, užduotis ir šokius. Visi buvo apdovanoti įvairiais prizais.
Šventę vedė šaunioji Ksavera Radvilienė, kuriai žodžių kišenėje ieškoti nereikėjo. Visus linksmino muzikantas Gediminas. Žaidimus vedė ir apdovanojimus įteikė seniūnaitė Janina ir bendruomenės pirmininkė Anita. Visi vaišinosi skoningai papuoštais ir gardžiais Astos tortais. Žmonės dėkojo pirmininkei, valdybai ir muzikantui už šaunią šventę.
Žemališkių pageidavimu bendruomenės taryba planuoja, jei leis aplinkybės, gruodžio 31-ąją surengti naujametinį karnavalą.
Žemalės žmonės moka linksmintis – tiek senas, tiek jaunas.
Diana LAIVIENĖ

5 Atsakymai į “***SKAITYTOJO NAUJIENA*** Senjorų šventė Žemalėje”

 1. zemaliskiai parašė:

  Nu jei jau darys svente tai tikrai geriausias variantas savaitgali pries naujus, kadangi as ir mano bendraminciai noriai rinktusi tikrai ne naujuju sutikt, nes turi ir vaiku ir siaip planu. Sutinku, kad tie jaunimai maloniai ten atsvestu, o kiti kazin kiek ir ateitu.

 2. dalyvė parašė:

  Tik čia ne senjorų šventė buvo ,o visos Žemalės bendruomenės vakaronė :). o dėl naujų metų sutikimo būtent gruodžio 31,tai jau girdėjau ,kad būtų nemažai norinčių :). Kam savo namuose švęsti ,jei galima kitur ir kur kas linksmiau :).

 3. Senjoras parašė:

  Kad pats čia kažkokius naujus žodžius išsigalvoji. Pasivartyk žodyną, gal bus aiškiau.

 4. astra parašė:

  Niekas nenores dalyvaut isvakarese naujuju metu, darykit 28 tada susirunks dar gausesnis burys svarbu visus paragint, kaip smagu butu. Laukiam

 5. Vardas (privalomas) parašė:

  kas tie senjorai? o gal sinjorai, kas pakomentuos naują barbarizmą?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto