***SKAITYTOJO NAUJIENA*** Surengė bendrą fotografijų parodą

Abiejų įstaigų vaikai ruošiasi akcijai „Mažiau šiukšlių“ – mokosi rūšiuoti atliekas. Ritos NORVILIENĖS nuotr.

„Bitutės“ lopšelyje-darželyje atidaryta fotografijų paroda „Aš noriu gyventi čia, kur švaru ir gražu – mūsų visų Lietuvoje“. Ekspozicijoje – dviejų miesto švietimo įstaigų darbuotojų ir ugdytinių tėvelių darbai.

„Bitutė“ ir darželis-mokykla „Kregždutė“ aktyviai įsijungė į gamtosauginių mokyklų programą. Abiejų įstaigų darbuotojai, norėdami pažymėti artėjančią Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną, susibūrė patys ir pakvietė auklėtinių tėvelius dalyvauti bendrame projekte – surengti fotografijų parodą.
„Kvietėme tėvelius ir kolegas pasidalyti sustabdytomis akimirkomis, kurios liudytų, kokioje gražioje šalyje gyvename, kokia nepakartojama Lietuvos gamta. Kartu siekėme paskatinti saugoti ją ir neteršti.
Džiaugiuosi, kad mums padėjo „Kregždutės“ vadovė Brigita Momgaudienė – gamtosauginio projekto pradininkė, kuri padrąsino ir subūrė mus įsijungti į šią programą“, – sakė „Bitutės“ direktorė Asta Samoškienė.
Parodą gausiai lanko vaikai bei jų tėveliai, organizatoriai ją planuoja parodyti ir kitiems mažeikiškiams.

Rita NORVILIENĖ
Lopšelio-darželio „Bitutė“ direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Jeigu ir Jūs turite naujienų, kviečiame pasidalinti su santarvė.lt skaitytojais. Informaciją ir nuotraukas galite atsiųsti, portalo viršuje paspaudę mygtuką „Atsiųsti naujieną“.
Kas mėnesį geriausios informacijos autorių apdovanosime.

Priešmokyklinukai iš „Kregždutės“ atvyko apžiūrėti parodos. Ritos NORVILIENĖS nuotr.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto