***SKAITYTOJO NAUJIENA*** Sveikatiada Užlieknės mokykloje

Nuotrauka iš mokyklos albumo

Mūsų mokykla jau antri metai dalyvauja vaikų sveikatingumo projekte „Sveikatiada“, todėl visa  mokyklos bendruomenė prisijungė prie tradicinio „Sveikatiados vaisių ir daržovių mitingo“.

Atliko įvairių užduočių

Projekto veikla mūsų mokykloje rūpinasi „Sveikatiados“ kuratorė direktoriaus pavaduotoja ugdymui Salva Purkėnienė.
5–10 klasių mokiniai šią temą gvildeno diskusijose ir viktorinose. Renginio vedėja visuomenės sveikatos specialistė Santa Vaičiuvienė pasidžiaugė taip gausiai susirinkus į „Sveikatiados vaisių ir daržovių mitingą“, trumpai apžvelgė, kokias užduotis mokiniams teks atlikti.
Pirmiausia visi pakviesti paragauti aukštesniųjų klasių mokinių atsineštų mišrainių, pagamintų iš vaisių ir daržovių, ir pasiūlė išrinkti „skaniausią mišrainę“, o galbūt pasidalinti ir naujais receptais. Toliau mokiniai sprendė kryžiažodį „Vaisių valgyt nedvejok – pavadinimus galvok“.
Iš anksto kiekviena klasė piešė plakatus, buvo surengti geriausio „vaisių ir daržovių“ plakato rinkimai.

Už geriausius darbus – apdovanojimai

Sveikatiados vaisių ir daržovių mitinge dalyvavo ir mūsų mokyklos mažiausieji – priešmokyklinukai ir 1–4 klasių mokiniai, kurie, padedami mokytojų, tą dieną aptarė vaisių ir daržovių naudą, vaišinosi keptais obuoliais su varške.
Lietuvių kalbos pamokėlių metu buvo surengtas konkursas „Valgyk skanų obuoliuką – surimuok eilėraštuką“. Visi pradinukai noriai piešė obuoliukus, kūrė linksmus ir šmaikščius ketureilius. Geriausi eilėraštukai buvo išrinkti komisijos ir apdovanoti padėkos raštais ir prizais.
Mokyklos direktorė Emilija Kersnauskienė padėkos raštus taip pat įteikė: geriausiai ir greičiausiai išsprendusiai kryžiažodį 9 ir 10 klasei, už skaniausią mišrainę – devintokui Dovydui Gerikai, už geriausią plakatą – 10 klasei, o už ypač gražius indus iš daržovių – jungtinei 7–8 klasei.
Šventės pabaigoje visi iš atsineštų obuoliukų mokyklos kieme išdėliojome širdelę. Renginį užbaigėme šūkiu „Mes valgysim vaisius ir daržoves, prisiekiam, ne mažiau kaip po 400 g per dieną“.

Elena Rimkuvienė
Mokyklos jaunųjų žurnalistų būrelio vadovė

Nuotrauka iš mokyklos albumo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto