***SKAITYTOJO NAUJIENA*** Talentų konkursas „Aš galiu“ – Šerkšnėnų seniūnijoje

Elektroninės muzikos kūrėjas Robertas VISOCKIS. Violetos BENDĖS nuotr.

Žemalės kultūros namuose vyko vaikų talentų konkursas „Aš galiu“. Šis renginys organizuojamas jau ne pirmus metus, džiaugiamės, kad kasmet mūsų seniūnijoje atsiranda tokių „žvaigždučių“, kurios žavi ir rodo, jog kaimo vietovėse yra talentingų vaikų, šviesulių, kurie gali daug ką parodyti, nustebinti, tik mums  reikia pastebėti kiekvieną talentą ir padėti jam kilti. Juk kas daugiau pakels, atgaivins kaimo dvasią, jei ne jaunas žmogus…

Šventė prasidėjo vidurdienį, o ją pradėjo Šerkšnėnų kultūros centro direktorė V. Bendė eilėmis apie tėvą. Tądien žavėjomės ne tik talentais, bet ir prisiminėme neseniai minėtą Tėvo dieną.
Koks konkursas be vertintojų komisijos, o jai šįkart atstovavo ypač kompetentingi asmenys: Urvikių kultūros centro direktorė Vita Černookienė, Robertas Bertašius – Urvikių kultūros centro meno vadovas ir grupės „Po stogu“ gitaristas, Žemalės bendruomenės centro siela, eilėraščių kūrėja Antanina Šližienė,  Šerkšnėnų seniūnas Alfonsas Šakauskas ir, žinoma, vaikų balsas – Žygimantas Bertašius. O komisijos ir žiūrovų (žiūrovams taipogi buvo suteikta galimybė išrinkti tris jiems labiausiai patikusius dalyvius) balus skaičiavo, stebėjo, kad konkursas vyktų teisingai ir sklandžiai  – „audito kompanija“, kuriai atstovavo moterys iš seniūnijos: Rūta, Nijolė ir Staselė.

Antrosios vietos nugalėtoja Agnė ŽVIGŽDINAITĖ. Violetos BENDĖS nuotr.

Prieš pasirodymą visi jaunieji talentai išsitraukė numerius, kurių seka ir stebėjome pasirodymus, o jų buvo net dvidešimt. Pirmasis numeris atiteko šešiametei Ramunei. Pirmajam „startuoti“ visada yra sunkiausia, bet šaunuolė mergaitė nesutriko ir puikiai sušoko šokį, kurį visus metus mokėsi šokių pamokėlėse darželyje.
Vaikai ne tik šoko, dainavo, bet ir grojo dūdelėmis, improvizavo. O štai Samanta Norvaišaitė išsiskyrė įspūdingu balso tembru ir tuo, kad dainavimo ir grojimo meno ji mokosi individualiai. Robertas Visockis kuria elektroninę muziką.
Ne tik muzikiniai pasirodymai džiugino žiūrovų akį, štai šerkšnėniškės: Aistė Miknytė pristatė vėlimo būdu sukurtą vos ne jos pačios ūgio paveikslą, o Vaida Svirušytė skaitė savos kūrybos eilėraščius. Po kiekvieno pasirodymo komisija ne tik gyrė, bet ir pakomentavo, nurodė kai kurias klaideles, ta kritika turėtų tik padėti  konkurso dalyviams ateičiai.
Susumavus komisijos ir žiūrovų balus, prizinės vietos atiteko dainininkėms: I – Darijai Jurkutei, II –  Agnei Žvirgždinaitei, III – Samantai Norvaišaitei. Visiems konkurso dalyviams buvo išdalinti padėkos raštai, o nugalėtojoms – žinoma, atiteko dovanos. Be to, Šerkšnėnų seniūnas pažadėjo visus dalyvius nuvežti į birželio pabaigoje atsidarysiantį dinozaurų parką. Ši dovana labiausiai nudžiugino visus dalyvius.

Jauniausia konkurso dalyvė Ramunė. Violetos BENDĖS nuotr.

Šiemet jaunųjų talentų pasirodymai buvo ypatingi, buvo matyti, kad įdėta daug pastangų, darbo, todėl iš širdies dėkojome Šerkšnėnų kultūros centro direktorei Violetai Bendei, renginių organizatoriui Gediminui Kontvainiui, kurie šią šventę ir organizavo. Žinoma, reikia nepamiršti ir pedagogų, tėvų, kurie ne tik pastebi talentingus vaikus, bet ir lavina, suteikia galimybę dalyvauti panašaus pobūdžio konkursuose. O jaunas žmogus visada nori būti pastebimas, giriamas, tada atsiranda noras kurti, tobulėti, atsiranda laisvalaikio užimtumas kaime.

Aida DULINSKIENĖ

One Reply to “***SKAITYTOJO NAUJIENA*** Talentų konkursas „Aš galiu“ – Šerkšnėnų seniūnijoje”

  1. Vardas (privalomas) parašė:

    Saunuoliai Zemaliskiai! Uz suorganizuota rengini, Didelis aciu klubo vadovei ,bei seniunui Alf.Sakauskui .Stiprybes ir sveikatos Jums ir nauju ideju.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto