***SKAITYTOJO NAUJIENA*** Tirkšlių mokykloje naktį praleido jaunieji policininkai

Prižiūrimi kariškių mokiniai susipažino su kario amunicija, vyko šaudymo pratybos. Nuotrauka iš asmeninio archyvo

[nggallery id=131 template=caption]Tirkšlių vidurinės mokyklos jaunieji policininkai, bendradarbiaujantys su Mažeikių policijos komisariato prevencijos poskyrio pareigūnais, penktadienio vakarą vienminčius pakvietė į prevencinį renginį – pasiūlė kartu praleisti naktį mokykloje.

Kad naktis neprailgtų, jaunieji teisėtvarkos rėmėjai, padedami policijos komisariato pareigūno  Giedriaus Paulausko, pasiruošė daug ką nuveikti: ir svečių, ir saviškių komandos turėjo parengti prisistatymą, priesaiką, organizuoti po žaidimą, kuriame galėtų dalyvauti visi renginio dalyviai.
Prižiūrimi kariškių mokiniai susipažino su kario amunicija, vyko šaudymo pratybos.
Buvo surengtas Teatro forumas, mokiniai vaidino ir analizavo įvairias teisines situacijas, dalyvavo orientacvimosi varžybose „Teisių ir pareigų labirintais“. Kino forume buvo peržiūrėti ir aptarti filmai alkoholio ir narkotikų vartojimo, smurto prevencijos tema.                                                                                                                                                            Dalyviai pelnė padėkų ir apdovanojimų, linksminosi diskotekoje, o prieš išsiskirstydami pusvalandį skyrė tam, kad mokykla liktų kokia buvusi.
Šeštadienio rytą dvylika valandų praleidę mokykloje renginio dalyviai išsiskirstė namo.

Daiva Abrutienė,

Tirkšlių vidurinės mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Jeigu ir Jūs turite naujienų, kviečiame pasidalinti su santarvė.lt skaitytojais. Informaciją ir nuotraukas galite atsiųsti, portalo viršuje paspaudę mygtuką „Atsiųsti naujieną“.
Kas mėnesį geriausios informacijos autorių apdovanosime.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto