***SKAITYTOJO NAUJIENA*** Vaikai lipdė pirmąjį Besmegenį

I. ZABIELIENĖS nuotrauka

Penktadienį Mažeikiuose iškrito pirmas sniegas.

Baltas sniego patalas apklojo lopšelio-darželio „Berželis“ dar žaliuojančią veją. Su grupės  „Nykštukai“ vaikais išskubėjome į kiemą. Vaikai labai džiaugėsi žiemos pradžia. Jie bėgiojo, žaidė, mėtė sniego gniūžtes ir lipdė Senį Besmegenį.
Tai buvo pirmasis sniegas ir pirmasis nulipdytas Senis Besmegenis.
„Kad tik jis ilgiau išbūtų mūsų kieme ir džiugintų praeivius“, – sakė vaikai.

Auklėtojos I. I.Zabielienės nuotraukos ir informacija

Jeigu ir Jūs turite naujienų, kviečiame pasidalinti su santarvė.lt skaitytojais. Informaciją ir nuotraukas galite atsiųsti, portalo viršuje paspaudę mygtuką „Atsiųsti naujieną“.

7 Atsakymai į “***SKAITYTOJO NAUJIENA*** Vaikai lipdė pirmąjį Besmegenį”

 1. nu jo parašė:

  juk niekam neįdomu ką veikia vaikai , geriau rašykim kas ką pripjovė, kas su kuo permiegojo ,o tada tai bent bus apie ką padiskutuoti ,o čia mat apie vaikus ir dar tokius gražuoliukus raudonais žandukais rašinėja

 2. kolegė iš kito darželio parašė:

  Turėkim tolerancijos ir pakantumo. Puikus kolegės straipsnelis ir nuotrauka su besišypsančiais vaikučiais. Jau geriau straipsnelis su laimingais vaikais, negu rinkimų rietenos ir politikų veidmainiški veidai.

 3. pritariu aš parašė:

  Laikraštis tampa darželių ruporu…Jau net nebejuokinga.Greit gal ir daželiai meniu pradės siųsti,kiek kartų vaikai rankas plovė, kokią pasaką auklėtoja perskaitė, su kokiom kaladėlėm žaidė…Ale kokia rajoninė „įdomi“ rajoninė naujiena…lipdė besmegenį…:)))))))))))))

 4. parašė:

  Tai tegul darželiai sukuria atskirą internetinę svetainę ir deda kiekvieną pirstelėjimą,atsiprašau. Dabar tai vadinasi- įvaizdžio kūrimas arba auklėtojos nori keltis kategoriją :D :D :D Tai jei kitas darželis besmegenio neįdėjo-vadinasi nieko nedirba? Yra darželio tinklapiai tam reikalui…Tai jei dabar visų profesijų atstovai tai darytų :SKAITYTOJO NAUJIENA : kavinės virėja šiandien virė burokėlių sriubą ar kasininkė pardavė 2 poras batų ir t.t. Juk kiekvienas dirba savo darbą,kuo darželiai išskirtiniai nesuprantu… Nusibodo įkyriai peršama reklama.

 5. o as manau, parašė:

  kad labai gerai vaikai praleido laika lauke- teveliams pati puikausia naujiena.

 6. Vardas (privalomas) parašė:

  o pats bene besmegenį nulipdei?

 7. parašė:

  nu nebejuokinkit žmonių su tokiom naujienom…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto