***SKAITYTOJO NAUJIENA*** Vaikai pramogavo sportuodami

Sporto klube mokiniai išliejo visą neigiamą energiją ir pasikrovė gerų emocijų. Nuotrauka iš asmeninio archyvo

Kad neprailgtų žiema, darželio-mokyklos „Kregždutė“ ir Balėnų pagrindinės mokyklos vaikai nusprendė kartu papramogauti ir pasportuoti.

Šį kartą nusprendėme nuvykti į atletinės gimnastikos sporto klubą „Mažeikių švyturys“, aplankyti Sporto mokyklos baseiną ir pažaisti boulingą.
Labai maloniai mus sutiko ir su klubo veikla, treniruokliais vaikus supažindino klubo „Mažeikių švyturys“ vadovai – 2011 metų štangos spaudimo Lietuvos čempionas Benas Milis su žmona Danguole Miliene.
Mynėme dviračius, „steperius“, slides, lenkėme rankas, spaudėme štangą ir darėme atsilenkimus, kilnojome svarmenis. O visų praėjusių metų pyktį išliejome bokso salėje.
Vaikų veidai kaskart keitėsi: tai rimtėjo, tai raudonavo, ne vienas prakaito lašą nusivalė, šypsojosi, raukėsi.
Kas geriau sugrąžina jėgas, jei ne vanduo. Sporto mokyklos baseine galėjome ne tik paplaukioti, bet ir paišdykauti.
Diena įpusėjo ir pilvukai pradėjo mus „kalbinti“. Tai nieko nelaukdami nuskubėjome į piceriją, o pailsėję, pasisotinę susiruošėme boulingo pažaisti. Sunkūs dabar atrodė kamuoliai. Vaikai nebūtų vaikai – jie nepasiduoda.
Vaikų akyse buvo matyti nuovargis, bet jos spindėjo, o lūpos sakė: „Man patiko sportuoti, žaisti, maudytis. Kada vėl važiuosime? Norėčiau dar kartą tokios išvykos!“

Išvykos vadovė socialinė pedagogė Roma Kochienė

Jeigu ir Jūs turite naujienų, kviečiame pasidalinti su santarvė.lt skaitytojais. Informaciją ir nuotraukas galite atsiųsti, portalo viršuje paspaudę mygtuką „Atsiųsti naujieną“.
Kas mėnesį geriausios informacijos autorių apdovanosime.

5 Atsakymai į “***SKAITYTOJO NAUJIENA*** Vaikai pramogavo sportuodami”

 1. Roma parašė:

  Dėkoju už jūsų išsakytas mintis. Vaikus vežu visus kurie nori ir pagal galimybes keletą kurie neturi galimybes papramogauti. Smagu kai buvę mokyklos vaikai , sužinoje kad vėl važiuosiu su mokiniais, patys ateina pas mane su prašymu paimti juos. Visus paiimu. Ir tai man didžiausias atlygis. Gera ir smagu su jais. Vaikai tokie nepakartojami.

 2. Vardas (privalomas) parašė:

  Nesutinku,kad visada tie patys….važiuoja tie kurie nori ir gali….nes kelionė visgi kainuoja…

 3. Rasa parašė:

  Apmaudu kad pramogauti vezami visa laika tie patys mokiniai,Noreciau socialines paklausti kodel tie vaikai tokie isrinktieji?

 4. Vardas (privalomas) parašė:

  Ačiū,Romai,už suteiktas pramogas vaikams.

 5. Mazeikiete parašė:

  Deja, cia tik Miliams reklama ir tiek!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto