***SKAITYTOJO NAUJIENA*** Vaikai statė Svajonių miestą

„Kregždutės“ auklėtiniai Svajonių miestą statė kartu su svečiais iš lopšelio-darželio „Buratinas“. Nuotrauka iš asmeninio archyvo

Paskutinis žiemos mėnuo Mažeikių darželyje-mokykloje „Kregždutė“ prasidėjo pakiliomis nuotaikomis. Sulaukę svečių iš lopšelio-darželio „Buratinas“, iš antrinių žaliavų statė Svajonių miestą.

Ruošėsi iš anksto

„Kiškučių“ ir „Pelėdžiukų“ grupių pedagogės ir ugdytiniai, vykdydami gamtosaugos projektą „Mažiau šiukšlių“, į svečius pasikvietė „Buratino“ vaikučius bendrai ugdomajai veiklai iš antrinių žaliavų „Statau svajonių miestą“.
Ruošiantis susitikimui, ugdytiniai kartu su savo šeimų nariais iš anksto ruošė atributiką renginiui, panaudodami antrines žaliavas: kartonines dėžes, tapetus, žurnalus, laikraščius.
„Kregždutės“ ugdytiniai, mokiniai bei pedagogės jau daug metų yra aktyvūs gamtosaugos projektų vykdytojai ir noriai savo patirtimi dalijasi su kitų įstaigų pedagogėmis.
Darželio grupėse, klasėse gamtosaugos programa yra integruojama į ugdymo procesą, į mokomuosius dalykus.

Kad veikla būtų įdomi

Prasminga ir aktualu mokyti vaikus švarinti savo aplinką, kultūringai elgtis miške ar kitose vietose. Todėl mūsų, pedagogų, pareiga siekti, kad veikla darželyje ar klasėse būtų įdomi ir įvairi, padedanti vaikui atskleisti savo gebėjimus, suvokti, kaip jis gali keistis į gera.
Tokia veikla, kaip „Statau svajonių miestą“ ar kitos panašios akimirkos, vaikų širdelėse sukrauna neįkainojamus turtus, kurie vėliau išauga į dorybes.

Krauna pažinimo turtus

„Kregždutės“ pedagogės veda ugdytinius į kūrybą – kelias labai sunkus, vaikų širdelėse kraunami pažinimo ir dvasiniai turtai.
Auklėtojos nori, kad vaikai būtų laisvos dvasios, o priėmę tuos turtus juos įamžintų kūryboje. Prie šio kilnaus darbo ragina prisidėti ir šeimą. Tik šeimos ir ugdymo įstaigos glaudus bendradarbiavimas padeda harmoningai ugdyti vaiką.

Mažeikių darželio-mokyklos „Kregždutė“
„Kiškučių“ grupės auklėtoja metodininkė Eligija INTIENĖ

Jeigu ir Jūs turite naujienų, kviečiame pasidalinti su santarvė.lt skaitytojais. Informaciją ir nuotraukas galite atsiųsti, portalo viršuje paspaudę mygtuką „Atsiųsti naujieną“.
Kas mėnesį geriausios informacijos autorių apdovanosime.

„Kregždutės“ auklėtiniai Svajonių miestą statė kartu su svečiais iš lopšelio-darželio „Buratinas“. Nuotrauka iš asmeninio archyvo

One Reply to “***SKAITYTOJO NAUJIENA*** Vaikai statė Svajonių miestą”

  1. hahahahahahhaa parašė:

    Jo, svajoniu miestai yra statomi is siuksliu. hahahahahhahahahahaha. Ar ne geriau butu statyti toki miesta, kuriame nebutu generuojamos siuksles?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto