***SKAITYTOJO NAUJIENA*** „Ventos“ matematikų šturmas

„Ventos“ pagrindinės mokyklos jaunieji matematikai. Nuotrauka iš asmeninio archyvo

Baigėsi rajono 4–5 ir 6–8 klasių matematikos olimpiada. Mūsų mokyklos jaunųjų matematikų rezultatai tiesiog stulbinami: 2 pirmosios, 5 antrosios, 3 trečiosios vietos.

Mažeikių „Ventos“ mokykla nuo seno garsėja aukštos kvalifikacijos mokytojais matematikais ir puikiais mokinių pasiekimais rajono, respublikos matematikos olimpiadose ir konkursuose. Todėl ir šių metų pasiekti rezultatai – tai visai ne staigmena, o sistemingo darbo vaisius.
Sveikiname Luką Remeiką (I vieta), Vilių Mažeiką (I vieta), Anastasiją Volkovą (II vieta), Bernardą Kukulskį (II vieta), Dovydą Kubilių (II vieta), Aurimą Girtą (II vieta), Elviną Ribinską (II vieta), Dovydą Samulionį (III vieta), Rūtą Eidėnaitę (III vieta), Matą Šakį (III vieta).
Dėkojame mokytojoms Vitalijai, Inai, Palmirai, Dainorai, Ilonai ir, žinoma, mokinių tėveliams.
„Didžiuojamės, kad mūsų mokiniai ir jų mokytojai, užėmę net pusę (50 %) visų galimų rajono matematikos olimpiados prizinių vietų, vėl patvirtino, kad „Ventoje“ didelis dėmesys skiriamas tiksliesiems mokslams, – džiaugėsi rezultatais mokyklos direktorė Ramunė Badaukienė. – Mokykloje gabiems ar turintiems mokymosi spragų vaikams ruošti yra skiriamos modulių valandos. Ir ne tik tiksliesiems mokslams. Papildomos valandos skiriamos visiems dalykams, o nuo 5 klasės pagilintai mokome anglų kalbos. Dabar laukiame ir kitų dalykų olimpiadų rezultatų. Manau – turėsime dar daug ką sveikinti“.

Lijana Pocevičienė
„Ventos“ pagrindinės mokyklos direktoriaus pavaduotoja

 

Jeigu ir Jūs turite naujienų, kviečiame pasidalinti su santarvė.lt skaitytojais. Informaciją ir nuotraukas galite atsiųsti, portalo viršuje paspaudę mygtuką „Atsiųsti naujieną“.
Kas mėnesį geriausios informacijos autorių apdovanosime.

2 Atsakymai į “***SKAITYTOJO NAUJIENA*** „Ventos“ matematikų šturmas”

  1. Tu parašė:

    Šaunuoliai moksleiviai, o mano sūnėnas čia pats geriausias!!!

  2. as parašė:

    Taip………cia ir mano sunus yra…..

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto