***SKAITYTOJO NAUJIENA*** „VISAVI“ pristato spektaklį

Akimirka iš premjerinio spektaklio repeticijų. Nuotrauka iš asmeninio archyvo

Kiekvieną  pavasarį mažeikiškiai ir kaimynystėje gyvenančių bendruomenių žmonės kviečiami pažiūrėti mėgėjų teatro trupės „VISAVI“ spektaklio premjeros. Šį kartą pristatoma melodrama „Tiltas“, pastatyta pagal Richardo Bacho romaną „Tiltas per amžinybę“. 

Ką galėtume pasakyti apie šį spektaklį? Tai kūrybinė išpažintis, apnuoginanti sielą, išlaisvinanti kūną. Kvietimas nesitenkinti vidutinybe ir neprievartauti apsimestinai mylėti, garbinti.
Kūrėjai mokosi ir moko aplinkinius matyti kitaip, jausti kitaip, kad išeidami išsineštų tik gėrį ir ramybę. Galime teigti, kad nėra blogų žmonių, tokius juos sukuria aplinkybės, galime neigti, kad kvailiai pasaulyje neegzistuoja, tačiau tvirtai žinome – jiems ir jų įtaigai pasiduoti neturime teisės.
Mūsų mažai, bet diena prasideda nuo menkučių saulės proveržių…
Spektaklio pavadinimas „Tiltas“, žanras – melodrama, herojai – žmonės, norintys mylėti ir būti mylimi, įkalinti mus visus supančio pasaulio – pilko, vienpusio, neaiškaus… Mes atradome kitoniškų spalvų pasaulį – daugiaplanį ir turintį ateitį.
Spektaklio premjeros nekantraudami laukia ir kūrėjai, ir žiūrovai. Premjera įvyks kovo 27-ąją 19 val. Mažeikių kultūros centre.
Spektaklio režisierė ir scenaristė Daiva GEDVILIENĖ

Jeigu ir Jūs turite naujienų, kviečiame pasidalinti su santarvė.lt skaitytojais. Informaciją ir nuotraukas galite atsiųsti, portalo viršuje paspaudę mygtuką „Atsiųsti naujieną“.
Kas mėnesį geriausios informacijos autorių apdovanosime.

6 Atsakymai į “***SKAITYTOJO NAUJIENA*** „VISAVI“ pristato spektaklį”

 1. Vardas (privalomas) parašė:

  Jūs visi šaunuoliai . Sveikinu,Visavi“. Blogi komentarai tik iš pavydo ir biaurumo- ne visi tokie talentingi kaip jūs.

 2. Rima parašė:

  Sveikinimai visai Visavi teatro trupei, labai gražus ir originalus spektaklis buvo…Labai patiko aktoriaus Dovydo vaidybą. Šaunuoliai visi…

 3. Taip, žinoma :) parašė:

  100 kartų mažeikiečiui geriau „Dobilėlis penkialapis“, negu niekur negirdėtas ir dar nematytas, o jau surogatu apšauktas naujas spektaklis. 100 kart geriau daina „Vėl gegužio žiedai“ nei Ferenc’o Liszt’o kūryba, arčiausiai širdies „maestro“ Erlicko kapela, nei grupė „Queen“…
  Natūralu…

 4. Marija parašė:

  tai jasu geriau dobilelis penkialapis negu tokie surogatai…

 5. Hm... parašė:

  Koks gailestingas(a)… Man jaunų žmonių negaila – visiems reikia pasimurdyti nesėkmių duobėse ir šlovės pursluose. Taip jau būna nuolatos. Ar daug režisierių turim Mažeikiuose? Kas pasakys kiek jų turėtų būti? Anot komentaro, peršasi išvada, kad Mažeikiuose įmanoma ir rekomenduojama, ir kone privaloma statyti tik tokius šedevrus kaip „Velnias spąstuose“, „Amerika pirty“, „Dobilėlis penkialapis“.
  O kad mažeikiškiai arogantiškos (ar dar kokiais epitetais vadinamos) režisierės spektaklius vis tik priima, tai irgi natūralu. Neteko girdėti, kad būtų kuriamas koks spec.koncertas ar spektaklis Papua Naujosios Gvinėjos žiūrovams.

 6. idomu parašė:

  kada ta arogantiška vis virš bambos norinti prišokti režisierė nusileis ant žemės? Renkasi tokius kūrinius, kurių ne kiekvienas profesionalus režisierius imtusi. Ir galvoja, kad jos pastatymai tobuli. Tai tik mažeikiškiai priima, nes vaidina jų vaikai, anūkai, draugai ar kaimynai… Ir kam gadinti tokiais pastatymais vaikus, kurie matydami, kaip salė jiems ploja, galvoja, kad yra velniškai geri aktoriai. Taip jau gaunasi, kai žmogus apie save galvoja kaip apie tobulybę… Buvo ponia Daiva Pamaiva, tai tokia ir turėtų likti. Jaunų žmonių gaila.
  Čia mano nuomonė, gal yra ir kitaip manančių?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto