***SKAITYTOJO NAUJIENA*** „VISAVI“ stovykloje – intensyvus darbas ir nauji potyriai

Nuotrauka i6 asmeninio albumo

Ketvirtus metus Mažeikių rajono savivaldybės kultūros centro mėgėjų teatro trupės „VISAVI“ aktoriai organizuoja respublikinę teatrinę kūrybinę stovyklą.

Įvairiai ir naudingai

Kasdien aktoriai lavino vaizduotę, išnaudojo visus saviraiškos būdus, mokėsi taisyklingos sceninės kalbos, balso formavimo ir dikcijos.
Nežinomo teksto skaitymas padėjo suprasti ir įvertinti kiekvieno gabumus, kuriuos sunkinome reikalaudami sceninio judesio ir t.t.
Teatrinės kūrybinės stovyklos privalumas, kad galima daug ką sužinoti, išmokti, patobulinti ir pasitikslinti.

Viekšniškiai nustebino ir sužavėjo

Be visų praktinių užsiėmimų, aplankėme ir svečius supažindinome su Viekšnių garsiomis vietovėmis, muziejais.
Pabuvome Viekšnių Vinco Deniušio meno mokyklos rengiamoje vasaros edukacinėje keramikos stovykloje. Sužavėti stebėjome puodų lipdymo techniką, kurią parodė mokytojas metodininkas Vitalijus Baltutis. Turėjome galimybę ir patys išbandyti žemaitišką molį.
Kaitri ugnis ir metalas kalvių kalviui Česlovui Pečetauskui – kasdienybė, o mums ir vėl kažkas  naujo: nauji potyriai, emocijos ir susižavėjimas meną kuriančiais savo srities profesionalais.

Kartu su kolegomis

Mūsų teatro trupės aktoriai kasmet laukia teatrinės kūrybinės stovyklos „Paradigma“ užsiėmimų, atvykstančių svečių ir kolegų.
Šiemet kūrybinę mūzą „kankinome“ su svečiais iš Kelmės rajono – Užvenčio kultūros centro  lėlių teatro „Pepinukas“ aktoriais ir nuostabiąja režisiere Onute Granickiene.
Užventiškiai aktoriai, ištvermę paveldėję iš režisierės Onutės, dainuojantys, rodantys puikų sceninį judesį, buvo nepralenkiami dailės laboratorijoje.
Sužavėti abipusio nuoširdumo ir kūrybinio atvirumo, kursime kitų metų planus ir lauksime atvykstančių svečių iš visos Lietuvos.

Susitiksime pavasarį

Teatro trupės „Visavi“ aktorė Simona Savickaitė  atsisveikino su trupe ir išvyko studijuoti į Vilnių. Žinome, kad visi buvę mūsų aktoriai pavasarį atvyks į mėgėjų teatro trupės „VISAVI“ jubiliejinį 15-ąjį teatralizuotą renginį.
… Ir skambės žodis, ištartas teatrališkai įtaigiai, ir visi sužinos, kad mėgėjai teatru gyvena…

Režisierė Daiva GEDVILIENĖ

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto