***SKAITYTOJO NAUJIENA*** Visuotinė akcija „Darom“ Šerkšnėnų seniūnijoje

Asmeninio archyvo nuotraukos

Balandžio 26 d. Šerkšnėnų gyventojai rinkosi į kasmetinę talką „Darom“. Puikiai nusiteikę talkininkai rinkosi ir pėsti, ir su keturratėmis transporto priemonėmis. Talkoje dalyvavo šeimos, vaikai, močiutės, kultūros centro ir seniūnijos darbuotojai.
Akcijos metu buvo sutvarkyta žvejų ir poilsiautojų pamėgta Šerkšnės upelio pakrantė, Šerkšnėnų pliažas, pakrantės ir gyvenvietės pakelės. Po talkos visi rinkosi beržyne prie bendro stalo, kur buvo vaišinami žirnių koše ir arbata.
Šerkšnėnų daugiafunkcio centro darbuotojai su mažaisiais darželinukais ir pradinės mokyklos mokinukais talką organizavo balandžio 25 d.
Žemalės kaimo gyventojai „Darom“ talką surengė taip pat balandžio 25 d. Kaip ir kiekvienais metais, šiemet gyventojai tvarkėsi savo gatves. Žemalės pagrindinės mokyklos mokiniai ir mokytojai triūsė numatytuose objektuose.
Plinkšių gyventojai į talką rinkosi balandžio 26 d. Sutvarkytas Plinkšių ežero pliažas ir gyvenvietės pakelės.

Salomėja MACIJAUSKIENĖ

Asmeninio archyvo nuotraukos

One Reply to “***SKAITYTOJO NAUJIENA*** Visuotinė akcija „Darom“ Šerkšnėnų seniūnijoje”

  1. B.L.L. parašė:

    …. kodėl tik Šerkšnėnai paminėti ? Geriau paskelbkite ir aprašykite visas bendruomenes ir aktyvistus kas rajone tvarką darė ir kiek tonų šiukšlių šiemet surinkome per DAROM 2014 !!!
    Gėda tik tiems , kas visuotinėje akcijoje nedalyvavo ir ypač tiems – kas iš savo kiemų šiukšles (pvz. padangas) suvilko ir ale mano, kad gerą darbą darydami, nors per akciją net nosies nebuvo iškišę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto