***SKAITYTOJO NAUJIENA*** Žaislo kelionė į namus

Pelytės dienoraštis – pati skaitomiausia ir mylimiausia knyga grupėje. Nuotrauka iš asmeninio archyvo

Ir kodėl mes dabar taip skubame? Kas savaitę, kas dieną, kas minutę… Nepriglaudžiame savo vaiko, neišklausome, nepaguodžiame… Ir kaip gerai, kad darželyje yra kažkas švelnaus ir savo, ką gali apkabinti, pamyluoti, paslaptį pašnibždėti…
„Žiogelių“ grupėje, norit tikėkit, norit ne, yra tokia nuostabi būtybė – Pelytė Smailytė, kuri viską mato, girdi ir supranta.

Įspūdžiai sugulė į dienoraštį

Jau keleri metai ji už gerus darbelius ar gražius žodelius mus apdovanoja: tai saldainiuką spintutėje paslepia, tai ant stalo ar ant kėdutės balioną padeda.
Ji kažkaip stebuklingai sužino, kada dantukas pradeda klibėti ar pilvukas ima sopėti.
Mūsų Pelytė Smailytė – visažinė. Šį rudenį ji sumanė apsilankyti kiekvieno vaiko namučiuose ir susipažinti artimiau su jo šeimos nariais ir net augintiniais.
Pelytė kiekvienuose namuose svečiavosi po kelias dieneles, žaidė su mūsų vaikų broliukais bei sesutėmis, klausėsi vakarais sekamų pasakų, su pasigardžiavimu skanavo įvairiausius patiekalus. Kiekviena šeima ją sutiko savaip ir visą Pelytės viešnagę aprašė dienoraštyje. Dabar šis dienoraštis – pati skaitomiausia ir mylimiausia knyga grupėje.

Atsisveikins prieš mokyklą…

Mylimas žaislas – tarsi tiltas tarp namų, šeimos ir darželio. Jis mus suartino, daug sužinojome vieni apie kitus.
Pelytė Smailytė dar kartelį apsilankys vaikų namuose ir atsisveikins su jų namiškiais, nes rudenį „Žiogeliai“ keliaus jau į mokyklą…
Būsimieji pirmokai apkabins, pamyluos, patikės paslaptis Smailytei savuose namučiuose, kartu su namiškiais – neskubėdami. Juk tai nuostabu!
O mūsų visažinę padovanosime mažiesiems „Žiogeliams“. Tikime, kad mažyliai taip pat pamils Pelytę Smailytę, o ji taps jų mylimiausiu žaislu, kuris taip pat keliaus į kiekvieno vaiko namučius.

Nijolė Čekienė
Lopšelio-darželio „Žilvitis“ auklėtoja

Jeigu ir Jūs turite naujienų, kviečiame pasidalinti su santarvė.lt skaitytojais. Informaciją ir nuotraukas galite atsiųsti, portalo viršuje paspaudę mygtuką „Atsiųsti naujieną“.
Kas mėnesį geriausios informacijos autorių apdovanosime.

One Reply to “***SKAITYTOJO NAUJIENA*** Žaislo kelionė į namus”

  1. mama parašė:

    Gaila,kad Nijoles nebera Delfino darzeli.Labai gera aukletoja ir gera vadove.Buvo kas ivertina ja.Iverkinkit teveliai ir branginkit ja jusu vaikuciai tikrai gerose rankose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto