***SKAITYTOJO NAUJIENA*** Židikiškių pasirodymas Europos čempionate buvo sėkmingas

Asmeninio albumo nuotrauka

Birželio 26 – 28 dienomis Garliavos sporto centre (Kauno rajonas) vyko atviras Europos jaunučių ir jaunių svarsčių kilnojimo čempionatas. Į Lietuvos rinktinę buvo pakviesti ir trys Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazijos mokiniai.

Pirmąją varžybų dieną tarp jaunučių svorio kategorijoje iki 78 kg dvikovės rungtyje Modestas Inta pagerino savo rovimo rezultatą ir užėmė trečiąją vietą.
Tarp jaunių svorio kategorijoje iki 63 kg dvikovės rungtyje Irmantas Bunkus taip pat buvo trečias.  Po dvikovės varžybų vyko komandinės estafečių varžybos, kuriose kiekvienos šalies komandą sudarė po 5 skirtingų svorio kategorijų sportininkus.
Po atkaklios kovos Lietuvos estafetės rinktinė, kurios sudėtyje varžėsi I. Bunkus, tapo vicečmpione, ji nusileido tik Rusijos rinktinei.
Antrą varžybų dieną sportininkai varžėsi ilgo ciklo rungtyje. Tarp jaunių svorio kategorijoje iki 68 kg Tautvilas Liegis užėmė trečią vietą. Svorio kategorijoje iki 63 kg I. Bunkus dar kartą tapo vicečempionu. Jo ilgo ciklo svarsčių stūmimo rezultatas buvo geresnis nei tos pačios svorio kategorijos Lietuvos jaunimo ir suaugusiųjų rekordai.
Susumavus visus rezultatus paaiškėjo, kad Lietuvos jaunučių rinktinės komanda užėmė trečiąją vietą, o jaunių rinktinė – antrąją.
Dėkojame  rėmėjams, be kurių pagalbos būtų buvę sunku dalyvauti šiame Europos čempionate: bendrovėms „Mažeikių rugelis“, „Gapijus“, ūkininkams Sigutei ir Laimučiui Gimžauskams, Dainai ir Jurgiui Intoms.

Andrius ŠAKINSKAS,
gimnazijos kūno kultūros mokytojas,
komandos treneris ir vadovas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto