Skambėjo angliškos dainos

Konkursantai rinkosi įvairias dainas: ir senas, populiarias ir visiems žinomas, ir sudėtingesnes, šiuolaikinių atlikėjų dainas – jas labiau mėgsta solistai. Nuotrauka iš asmeninio archyvo

Mažeikių Sodų vidurinėje mokykloje vyko angliškų dainų popietė-konkursas – „We can sing english“ („Mes galime dainuoti angliškai“).
Tikimasi, kad šis konkursas taps tradicinis.

Tobulino kalbos žinias

Mokyklos direktoriaus pavaduotoja Jūratė Terasienė pasakojo, kas šiuo konkursu siekiama plėtoti mokinių kūrybinius gebėjimus, vaikų bendravimą ir bendradarbiavimą.
Mokydamiesi ir atlikdami angliškas dainas, mokiniai kartu tobulina kalbos žinias, ieškodami dainų susipažįsta su kitų kultūrų tradicijomis, papročiais.
„Juk yra sakoma, kad dainavimas – sparnuotas kalbos mokymasis“, – tikino J. Terasienė.
Jos žodžiais, konkurse netrūko nei geros nuotaikos, nei skambių dainų.

Paruošė po vieną dainą

Popietėje dalyvavo 5–12 klasių mokiniai, jos dalyviai turėjo paruošti po vieną dainą anglų kalba. Iš mokinių buvo tikimasi švarios, geros angliškos tarties, – tai buvo pagrindinis reikalavimas. Konkursantai rinkosi įvairias dainas: ir senas, populiarias ir visiems žinomas, ir sudėtingesnes, šiuolaikinių atlikėjų dainas – jas labiau mėgsta solistai.
Iš viso konkurse sudainuota 14 dainų, skirstymo vietomis nebuvo, dalyviams skirtos įvairios nominacijos, jie apdovanoti padėkos raštais.
„Tiek mokiniams, tiek mokytojams šis savotiškas koncertas patiko, tikimės, kad šventė taps tradicinė, tad ją surengsime ir kitais metais“, – sakė J. Terasienė.

Konkursantai rinkosi įvairias dainas: ir senas, populiarias ir visiems žinomas, ir sudėtingesnes, šiuolaikinių atlikėjų dainas – jas labiau mėgsta solistai. Nuotrauka iš asmeninio archyvo

One Reply to “Skambėjo angliškos dainos”

  1. E*** parašė:

    Sodų vidurinė jėga!!!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto