Skandalas dėl žuvies – keršto akcija?

Gyventojai pasiskundė, kad, Renavo tvenkinyje nuleidus vandenį, žuvys buvo gaudomos tinklais ir vežamos nežinia kur. Autoriaus nuotrauka

Mažeikių rajono gyventojai aplinkosaugininkus ir žvejų draugijos narius kaltina brakonieriavimu. Esą nuleidus Renavo tvenkinių vandenį jie į maišus krovė kilogramines žuvis: lydekas, ešerius, karosus – ir nuosavais automobiliais išvežė nežinoma kryptimi.
Aplinkosaugininkai tai neigia ir reikalauja, kad šie kaltinimai būtų pagrįsti įrodymais, o ne vietinių gyventojų kalbomis.
Į redakciją kreipėsi vyriškis, kuris teigė matęs, kaip antradienį, išleidus Renavo tvenkinio vandenį,  (tvenkinys išleistas, dėl Renavo tvenkinio hidrostatinio rekonstrukcijos, truksiančios iki šių metų gruodžio mėnesio – aut. past.) Mažeikių medžiotojų ir žvejų draugija tinklu gaudė žuvis. Beveik visą stambią žuvį jie kišę į maišus be vandens ir krovę į savo asmenines mašinas.
Pasak skambinusio asmens, žuvys buvo vežamos keliais reisais.
Aplinkosaugininkai ir žvejų būrelio nariai neigia darę ką nors neleistino.

Plačiau apie tai skaitykite ketvirtadienio „Santarvėje“.

6 Atsakymai į “Skandalas dėl žuvies – keršto akcija?”

 1. vietinis parašė:

  Bet Mažeikių AAA neužtikrino (Kaip žadėjo) pilnavertiškos šio reikalo kontrolės….ir ta proga vadovas visus savo pabaldinius išleido paatostogauti :) negerai….

 2. Giedriui parašė:

  tu tikrai nezinai skundo originalaus turinio
  cia zurnaliugos(bent jau delfio) antrasteje parase zodi gamtosaugininkai
  o skunde buvo aiskiai parasyta kad zuvi seme ir su akmenimis dauze zveju draugijos vyrai o ne gamtos apsaugos inspektoriai,parodymuose aiskiai parasyta kad inspektoriu net nebuvo isviso iki 12.30 val kuomet jau zuvies plaukimo pikas buvo praejes
  korupcijos linijos specialistas pasiunte siauliu vyrus TIK itardamas kad GALI BUTI mazeikiu gamtosaugininku tokie veiksmai praleidziami pro akis arba netinkamai kontroliuojami
  jei inspektoriai nemate pacio fakto nes ju nebuvo ten tai aisku kad jie negali patiket kad galejo taip draugija elgtis

 3. Giedrius D. parašė:

  Situacija kelia juoką, p0nas Kupliauskas vidurį dienos su maišu žuvies. Didesnės nesamonės nesu girdėjęs. Aplinkos apsaugos vadas yra rimtas žmogus, turbūt daud baudų yra prirašęs dėl, to visa ši nesamonė.
  Jei tiek visi matė tai niekas nefilmavo, nefotkino ir taip toliau, nerą tokios informacijos nes tai iš piršto laužta. Tikiuosi bus pradėtas tyrimas dėl šmeižto ir apginta garbingo pareigūno vardas.
  Pagarba Pareigūnui ir artėjančių baudų už šmeižtą šmeižikams.

 4. AHA parašė:

  Mazeikiu aplinkosauga, pati saziningiausia aplinkosauga pasaulyje :)

 5. m parašė:

  Tik svarbiausia neverkslenkit.Jei tingejot subines pajudint ir lipt i ta dumbla tai ir neturit zuvies.Stovejot ant kranto liezuvius iskise ir lojat cia dabar..O to skambinusiojio zvejo liezuvis buvo ilgiausias ir dar spuoguotas

 6. klausimas parašė:

  Tai vietiniams gyventojams negalima buvo pasiimti žuvies,o aplinkosaugininkams galima?Kodėl dvigubi standartai?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*