Skiriama parama už papildomą bičių maitinimą

ELTOS nuotrauka

Jau renkamos paraiškos dėl papildomo bičių maitinimo. Praėjusiais metais parama, kompensuojant dalį išlaidų, pasinaudojo 107 rajono bitininkai, laikantys beveik pusketvirto tūkstančio bičių šeimų.
Savivaldybės administracijos Žemės ūkio skyriaus vyresnioji specialistė Gražina Žukauskienė informavo, kad bičių laikytojams iš dalies atlyginamos išlaidos, tiesiogiai susijusios su papildomu bičių maitinimu, bet ne daugiau kaip 20 litų už bičių šeimą arba ne daugiau kaip 40 litų už ekologinės gamybos ūkio sertifikuotą bičių šeimą (iki šiol ekologinių bitynų rajone nebuvo).
Tinkamos finansuoti išlaidos turi būti patirtos einamaisiais metais iki paramos paraiškos pateikimo dienos (įskaitytinai).
Praėjusiais metais už vieną šeimą buvo skirta devyniolika litų su centais. Kiek bus šiemet, dar neaišku.
„Kai bus surinktos paraiškos, tada paaiškės, koks yra poreikis ir galimybės. Jeigu lėšų poreikis išlaidoms kompensuoti viršija einamaisiais metais paramai numatytas lėšas, paramos suma kiekvienam paramos gavėjui mažinama proporcingai trūkstamų lėšų kiekiui“, – paaiškino specialistė.

Plačiau apie tai, kas gali gauti paramą ir kokie reikalavimai keliami paramos gavėjui, skaitykite „Santarvės“ laikraštyje.

One Reply to “Skiriama parama už papildomą bičių maitinimą”

  1. Vardas (privalomas) parašė:

    Užteks rašyti , kad skiriama iki 20 lt. Daugiau kaip 15 lt niekad negavome. Tad rašykit , kad skyriama iki 15lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto