Skrybėlių paradui darželinukai žada rinktis ir kitąmet

Lopšelio-darželio „Delfinas“ nuotraukos

Atskubėjęs ruduo dovanoja daug nuostabių spalvotų akimirkų ir  gėrybių – tik spėk viskuo grožėtis ir rinkti, kas po kojomis krinta, šnara, čeža, kutena… Šiais mokslo metais lopšelis-darželis „Delfinas“ tradicinę rudens šventę pabandė švęsti kitaip ir pavadino ją „Rudenėlio skrybėlė“.
Ketvirtadienį jau nuo pat ankstyvo ryto visame darželyje girdėjosi šurmulys  – vyko aktyvus ruošimasis skrybėlių, kepurių ir skėčių paradui.

Šventei ruošėsi visi

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Ieva Rimkienė pasakojo, kad prieš šią šventę vaikai su auklėtojomis darželio kieme, su tėveliais parkuose ar pas senelius soduose ieškojo rudens gėrybių, galinčių papuošti skrybėlę.
„Kas rinko auksinius lapus, kas stipruolius kaštonus ar giles, kvapnias rudenines gėles, kas raudonųjų šermukšnių kekes. Prisirinkę gėrybių kūrėme puošnias skrybėles sau ir draugams, o tėveliai puošė ir rengė vaikus rudens paradui. Jei ne jų kūrybiškumas ir žaismė, paradas nebūtų toks nuostabus ir įspūdingas. Auklėtojos kartu su tėveliais dalijosi skrybėlių puošimo vingrybėmis, o per šventę visus džiugino jų kūrybos rezultatai“, – komentavo pedagogė.

Ne tik sukurti, bet ir pristatyti

Dalyvauti šiame renginyje panoro visų grupių atstovai. „Delfino“ kieme marga buvo nuo skrybėlių, kepurių, skėčių ir svečių.
Susirinko ne tik dalyviai, bet ir šeimų draugai su mažyliais, artimiausio mikrorajono gyventojai. Renginio vedėjos – kaliausės sukvietė dalyvius ant „podiumo“ – gėlėmis papuoštos pievelės.
Mažieji modeliai, lydimi kaliausių ir šmaikščių auklėtojų komentarų, žengė podiumu po vieną ir grupelėmis. Kiekvienas stengėsi pasirodyti kuo išradingiau ir įspūdingiau.
Skrybėlių pristatymus lydėjo vaikiška muzika, linksmos dainelės. Didelis jaudulys apėmė priešmokyklinukus, kai reikėjo prisistatyti ir kalbėti į mikrofoną.

Lopšelio-darželio „Delfinas“ nuotraukos

Planuoja ir kitąmet

„Visi patyrėme daug džiaugsmo, vaikai ir auklėtojos matavosi, lygino ir demonstravo  savo rudens gėrybėmis puoštus gaminius. Renginys buvo visų šiltais sutiktas, todėl manome, kad tai gali tapti nauja darželio tradicija. Panašias šventes rengsime ir kitais metais“, – pasakojo I. Rimkienė.
Organizacinis komitetas, auklėtojos – kaliausės: Raimonda Paldavičienė (Vyšninukė), Regina Kulbickienė (Javinukė), Stanislava Pundziuvienė (Bulvinukė), meninio ugdymo pedagogė Vida Butienė (Linksminukė) buvo apdovanotos padėkos raštais, mokymo priemonėmis už darželio tradicijų kūrimą ir puoselėjimą, bendruomenės subūrimą renginiui.
Didžiulį ir rudeniu kvepiantį AČIŪ šventės organizatoriai bei dalyviai siunčia ir darželio vaikučių tėveliams.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto