Skuode vyko susitikimas dėl dviračių trasos

Susitikime Skuode aptarti tolimesni veiksmai dėl dviračių trasos „Mažeikiai–pajūris“ jungčių. Nuotr. iš asmeninio archyvo

Skuodo rajono savivaldybėje vyko susitikimas dėl dviračių takų iki pajūrio jungties.
Jame dalyvavo ir Mažeikių rajono savivaldybės meras Antanas Tenys bei visuomeninio judėjimo „Mažeikiai KITAIP“ vadovas Alvydas Balčiūnas.

Susitikime, be minėtų politikų, dalyvavo Skuodo rajono savivaldybės meras Petras Pušinskas ir Savivaldybės administracijos įvairių skyrių specialistai. Į susitikimą atvyko ir Kretingos rajono savivaldybės administracijos direktorius Virginijus Domarkas.
A. Tenys informavo, kad susitikime aptarta, kas bus daroma toliau dėl šios iniciatyvos įgyvendinimo. Nuspręsta ruošti sąlygas galimybių studijai arba investicijų projektui ir ateityje vieną iš jų parengti.

Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.

5 Atsakymai į “Skuode vyko susitikimas dėl dviračių trasos”

 1. Juozapas, pencininkas parašė:

  Girdėjau, kad bus galima Mažeikiuose įkišus 20 eurocentų monetą į automatą pasiimti dviratį ir minti link pajūrio. Panašiai kaip Maximoje paimti vežimėlį prekėms iki automobilio nusigabenti.

 2. Egidijus iš Sedos parašė:

  Aš labai džiaugiuosi būsima dviračių trasa. Jau dviratį iš sklepo parsivilkau į virtuvę remontuoti. Žmona išvadino durniumi – sako, dar kažin, ar tas dviračių takas šiemet bus padarytas. Aš tikiuosi, kad politikai neapvils ir jau šią vasarą į pajūrį galėsim riedėti dviratukais.

 3. shiusha parašė:

  koks meras, tokie ir keliai…

 4. Rolandas-Apolinarui parašė:

  Duobės greitai užlyginamos,bet kur Mažeikių sporto arena? Kokiam lygyje Mažeikių sportas? Kur Mažeikių vyrų futbolo komanda-išvis nėra? Tegul meras atsako,bent jau dėl arenos kas daroma?

 5. Apolinaras parašė:

  Skuode sprendžiamas europinio, o gal net pasaulinio lygio klausimas. Matomai gerb. Mažeikių rajono merui Antanui Teniui neaktualu, kad Mažeikių rajone visiškai nesirūpinama keliais, miestelių gatvėmis. Duobės asfalte, negrederiuoti žvyrkeliai – tai Jam neįdomūs dalykai……

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto