Slidūs takai – daugiau pargriuvusių ir traumas patyrusių mažeikiškių

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Oro temperatūros pokyčiai miesto šaligatvius ir pėsčiųjų takus pavertė tikromis čiuožyklomis. Greitosios pagalbos ir ligoninės medikai tai pajuto gana greitai – savaitgalį registruota nemažai susižeidusių, traumas patyrusių mažeikiškių. Jau pasitaiko atvejų, kai į medikus kreipiasi galūnes nušalę žmonės.

Slidūs šaligatviai, pėsčiųjų takai ir net laiptai dažnai tampa traumų priežastimi. Medikų teigimu, žiemos metu padaugėja raiščių patempimų, sumušimų, išnirimų, kaulų lūžių, smegenų sutrenkimų.
Mažeikių ligoninės direktorius Sigitas Kaktys „Santarvei“ sakė, kad pastaruoju metu Priėmimo-Skubios pagalbos ir konsultacijų skyriuje fiksuojamas didesnis besikreipiančiųjų skaičius.
„Tai susiję su traumomis, patirtomis paslydus ir parkritus. Ortopedijos-traumatologijos skyriuje dabar turime 18 pacientų, prieš savaitę buvo tik dešimt“, – informavo ligoninės vadovas.
Visas straipsnis – penktadienio laikraštyje.

7 Atsakymai į “Slidūs takai – daugiau pargriuvusių ir traumas patyrusių mažeikiškių”

 1. krizė parašė:

  Kodėl nėra šildomų takų? eini sau su tapkėmis sausai, galėtų valdžia nutiesti, seniai laikas dėl žmonių stengtis (fainai parasiau ar ne?)

  1. ar parašė:

   tau su galva viskas gerai

 2. Klausimėlis parašė:

  Pons Lukai, ar tik seniūno giminaitis nebūsit?:)

 3. Gena parašė:

  Kad tik zenius su juoniu nepaslystu.

 4. Įdomu parašė:

  Gal galima žalą, bendru ieškiniu, išsireikalauti iš atsakingų už kelius?

 5. lukas parašė:

  santarvei naujiena: žiemą šaligatviai slidesni, gyventojai paslysta, vai vai vai

 6. šiaurietis parašė:

  Šaligatviai gana gerai žiūrimi, valomi, pabarstomi. Bet va GABIJOS TAKAS nuo darbo biržos iki skvero turbūt nė karto nei valytas nei barstytas. Kai kasmet lopo asfaltu, gal ten gatvė? Kai reikia valyti – nei gatvė, nei šaligatvis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto