Slidžiame kelyje – skaudi nelaimė

Nuotrauka iš policijos archyvo

Paskutinę lapkričio dieną slidžiame kelyje įvykusioje avarijoje buvo sužeisti du žmonės.

Vairuotojas ir keleivis atsidūrė ligoninėje

Apie kelyje Tirkšliai-Anulynai įvykusią eismo nelaimę žmonės Bendrajam pagalbos centrui pranešė apie pusę šešių vakaro.
Pirmieji į įvykio vietą atvykę mažeikiškiai ugniagesiai gelbėtojai aptiko nuo kelio nuvažiavusį, keletą kartų apsivertusį automobilį „Renault Scenic“ su švediškais registracijos numeriais.
Prie sumaitotos mašinos stovėjo 29-erių metų keleivis, kuris teigė, kad, besiverčiant automobiliui, jis iškrito per išdužusį galinį stiklą, vairuotojas liko prispaustas.
Ugniagesiai gelbėtojai atjungė mašinos akumuliatorių, atlaisvino dureles. Atvykę medikai nukentėjusįjį nuvežė į Mažeikių ligoninę.
Pirminiais policijos duomenimis, 26-erių metų vairuotojas, esant slidžiai kelio dangai, nepasirinko saugaus greičio ir nuvažiavo nuo kelio. Automobilis laukuose kelis kartus vertėsi.
Nukentėjusysis pareigūnams gerai žinomas – jis nėra įgijęs vairuotojo pažymėjimo, tačiau jau du kartus buvo baustas už vairavimą išgėrus alkoholio, konfiskuoti du jo vairuoti automobiliai. Ar šį kartą jis buvo blaivus, parodys kraujo tyrimas.
Vairuotojas gydomas Mažeikių ligoninės reanimacijos skyriuje. Keleivis, kuriam buvo nustatytas girtumas, gydomas ligoninės traumatologijos skyriuje.

Plačiau skaitykite šeštadienio laikraštyje.

One Reply to “Slidžiame kelyje – skaudi nelaimė”

  1. brr parašė:

    taip ir reik alkasam,gerai,kad kiti nenukentejo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto