Smiginio federacijos taurė – mažeikiškių ekipai

Mažeikių „Darts“ komanda su iškovota Federacijos taure. Nuotrauka iš klubo archyvo

Mažeikiškiai smiginio meistrai pelnė vieną iš didžiausių šio sezono laimėjimų – iškovojo Lietuvos smiginio federacijos taurę.

Vilniuje vykusio taurės turnyro vyrų grupėje varžėsi 20 komandų. Ekipa, kurioje Mažeikiams atstovavo Tomas Bužonas, Arūnas Čiplys, Paulius Sidabras ir Aurimas Burba, nužygiavo iki finalo ir susitiko su Elektrėnų „Dubliu“.
Mažeikiškiai nepaliko jokių galimybių varžovams – įveikė juos rezultatu 9:4 ir iškovojo šalies taurę.
Individualiose varžybose, kur rungėsi 94 sportininkai, A. Čiplys ir P. Sidabras pralaimėjo tik pusfinaliuose ir užėmė trečiąsias vietas, o porinėje rungtyje A. Čiplys su T. Bužonu nužygiavo iki finalo ir po ilgos kovos, kuri baigėsi trečią valandą nakties, nusileido kauniečių porai.
Susumavus visų rungčių rezultatus, bendroje įskaitoje mūsų komanda, keturiais taškais pralaimėjusi smiginio meistrams iš Elektrėnų, iškovojo antrą vietą.
Visas straipsnis – penktadienio laikraštyje.