Smiginio mėgėjai sėkmingai baigė pavasario sezoną

Mažeikiškiai po sėkmingo pasirodymo (iš kairės): Arūnas Čiplys, Julius Zubavičius ir Tomas Bužonas. Nuotrauka iš klubo archyvo

Šiauliuose vyko trečiasis atviras Žemaičių smiginio čempionatas, kuriuo šios sporto šakos mėgėjai  užbaigė ir pavasarinį varžybų sezoną.
Mažeikiškis Arūnas Čiplys dar kartą įrodė, kad šiuo metu yra vienas iš pagrindinių šalies smiginio lyderių.

„Pirmenybėse dalyvavo ne tik žemaičiai, bet beveik visi stipriausi šalies smiginio meistrai, išskyrus pirmąjį reitingą turintį kaunietį Darių Labanauską, kuris tuo metu varžėsi Anglijoje. Su lietuviais taip pat varžėsi svečiai iš Latvijos.
Šios varžybos buvo svarbios tuo, kad po jų pagal metų rezultatus formuojama Lietuvos rinktinė, kuri dalyvaus rugsėjį Olandijoje vyksiančiose Europos taurės varžybose. Lietuvai ten atstovaus po keturis vyrus ir moteris“, – „Santarvei“ sakė mažeikiškis smiginio lyderis Arūnas Čiplys, Žemaičių smiginio čempionate triumfavęs tarp 45 varžovų.
Kitas Mažeikių DARTS klubo sportininkas Tomas Bužonas puikiai sužaidė savo kovas, įveikdamas pirmojo čempionato nugalėtoją latvį Aigarą Strelį bei Lietuvos rinktinės kandidatą šiaulietį Sigitą Vasylių. T. Bužonas iškovojo trečiąją vietą, pralaimėjęs tik pusfinalio dvikovą.
Julius Zubavičius vienu ratu ankščiau pralaimėjo tam pačiam varžovui ir iškovojo penktąją vietą. Merginos pasirodė šiek tiek prasčiau ir į stipriausiųjų aštuntuką nepateko.

Plačiau skaitykite laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto