Smiginio mėgėjai skuba iš vienų varžybų į kitas

Nuotraukoje – šių metų rajono smiginio čempionato prizininkai ir nugalėtojai. Nuotrauka iš klubo archyvo

Rajono smiginio sporto mėgėjams šiuo metu – varžybų metas. Vieną dieną šie sportininkai rinkosi į rajono pirmenybes, o jau kitą pajėgiausi žaidėjai vyko į dviejų dienų tarptautines varžybas Trakuose.

Tradicijų nelaužė

03-11 smiginio mėgėjai tradiciškai rinkosi paminėti gražios šventės, dalyvaudami kasmetėse Mažeikių rajono pirmenybėse.
Vyrų grupės pagrindinėje rungtyje susikovė Lietuvos komandinių pirmenybių nugalėtojai – Mažeikių DARTS klubo rinktinės nariai. Trečiąją vietą iškovojo Julius Zubavičius, nugalėjęs Jurijų Stekolnikovą, o šių metų Mažeikių rajono smiginio čempionu tapo vienas pajėgiausių šalies smiginio meistrų Arūnas Čiplys, finale rezultatu 4:1 nugalėjęs Tomą Bužoną.
Tarp moterų čempionės titulą iškovojo Lina Baliutienė, finale rezultatu 4:1 įveikusi Mildą Zubavičienę. Trečiąją vietą užėmė Daiva Mišeikienė, nugalėjusi Ireną Čiplienę.
Mėgėjų grupės (joje negalėjo dalyvauti pagrindinės rungties prizininkai) rungtyje daugiausiai taškų surinko ir čempionais tapo Rimas Daubaris (649 taškai), Daiva Mišeikienė (552 taškai), o tarp vaikų stipriausia buvo Modesta Mišeikytė (480 taškų).