Smiginio meistrai varžėsi Latvijoje

Turnyruose Latvijoje neblogai pasirodė mažeikiškiai (iš kairės) Jurijus Stekolnikovas, Arūnas ir Irena Čipliai. Nuotrauka iš klubo archyvo

Trys Mažeikių smiginio klubo nariai dalyvavo dvejose Latvijos ir Baltijos reitingo varžybose, kuriose iškovotos prizinės vietos.


Iš Latvijos – su taurėmis 

Jekabpils miestelyje, Latvijoje, vyko varžybos, kurių ketvirtfinalyje Arūnas Čiplys 4:0 nugalėjo savo nuolatinį varžovą Darių Labanauską, o pusfinalyje bei finale įveikęs pajėgius Latvijos atstovus tapo turnyro nugalėtoju. Tame pat turnyre dalyvavę Jurijus Stekolnikovas ir Irena Čiplienė turėjo džiaugtis devintosiomis vietomis.
Bauskės miestelyje vyko panašaus pobūdžio turnyras, kur susirinko pusšimtis vyrų ir 25 moterys. Pogrupio kovas įveikė visi mūsiškiai, tačiau toliau Irena pralaimėjo būsimai čempionei Elinai Putninai, o Jurijus aštuntfinalio kovoje 2:4 nusileido latviui Ilvarui Drauli. Arūnas Čiplys 1:4 pralaimėjo pusfinalio kovą Dariui Labanauskui ir liko trečioje vietoje.


Sezono pabaiga – birželį

„Beveik visada tokio rango turnyruose susiduriu su savo amžinu varžovu Dariumi Labanausku. Jekabpilse žaidžiau užtikrintai ir nedaviau jam galimybės net pagalvoti apie pergalę, o Bauskėje padariau tik keletą klaidų, praleidau kelias geras progas, ir to man varžovas neatleido“, pasakojo A. Čiplys.
Po šių turnyrų jis ir toliau užima pirmąją vietą tiek Lietuvos, tiek Baltijos stipriausių žaidėjų reitinguose.
Dabar mažeikiškiai ruošiasi gegužės 18–19 dienomis vyksiančiam Lietuvos atvirajam čempionatui, į kurį susirenka nemažai pajėgių Europos žaidėjų. Anot Arūno, jame planuoja dalyvauti apie pusantro šimto žaidėjų, po šių varžybų galimi pasaulio reitingo pasikeitimai (šiuo metu mažeikiškis yra 27-oje vietoje).
„Į šį čempionatą planuoja vykti ir šeši mūsų klubo sportininkai. Paskutinės šio sezono smiginio varžybos birželio pradžioje vyks Šiauliuose – čia rengiamas atvirasis Žemaičių čempionatas, kuriame dalyvaus ir daugiau mažeikiškių“, – sakė sportininkas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto