„Smūgio“ ledo ritulininkų komanda rankų nenuleido

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Mažeikiškiai ledo ritulininkai pakeitė ledo ritulio lygą. Šiuo metu „Smūgio“ sportininkai aukštų tikslų sau nekelia – naujoje lygoje svarbiausia išbandyti savo jėgas, įvertinti kitų komandų pajėgumą.

Pakeitė turnyrą

Naująjį sezoną Mažeikių „Smūgio“ ledo ritulininkai pradėjo Šiaulių ledo ritulio lygoje (ŠLRL), kur varžosi penkios ekipos.
„Ne vieną sezoną rungtyniavome Vakarų Lietuvos regiono „Žemaitijos ledo“ lygoje, pelnėme ne vieną apdovanojimą, tačiau nesusikalbėjimas privertė pakeisti turnyrą: ant Klaipėdos „Akropolio“ ledo mums skirdavo žaisti rungtynes arba vėlai vakare, arba savaitgalį anksti ryte, kas mūsų netenkino. Dabar rungtyniaujame ant Šiaulių „Akropolio“ ledo, planuojame, kaip ir praėjusį sezoną, nuo sausio rungtyniauti ir Brocenės čempionate“, – apie sezoną kalbėjo komandos vadovas Artūras Jokšas.
ŠLRL, be mažeikiškių, dar žaidžia Telšių „Mastis“ bei trys Šiaulių ekipos – „One Team“, „Ledo linija“ ir „Sakalas“.

Po pralaimėjimo – pergalės

Pirmoje dvikovoje naujoje lygoje „Smūgis“ rezultatu 2:6 pralaimėjo „Ledo linijai“ (įvarčius mūsų ekipai pelnė Martynas Knita ir Saulius Bulnis), po to rezultatu 6:5 privertė pasiduoti „One Team“ ledo ritulininkus. Šiose rungtynėse mūsų gretose tris kartus pasižymėjo Saulius Bulnis, du įvarčius pelnė Resnis Aldis ir vieną – Erikas Daukantas. Pirmadienį mažeikiškiai vėl svečiavosi Šiauliuose ir vėl grįžo su pergale: rezultatu 4:3 įveiktas vietos „Sakalas“. Įvarčiais mūsų gretose pasižymėjo Vaidas Radimonas, Resius Aldis, Martynas Knita ir Giedrius Kinčinas.
Pasak komandos vadovo, komandos lygoje, kurioje bus žaidžiami trimis ratais kiekvienas su kiekvienu, susirinko įdomios ekipos – „Mastis“ subūrė žaidėjus ne tik iš Telšių, bet ir Kretingos bei Plungės, tik „Sakalas“ remiasi vietos žaidėjais, kitos Šiaulių ekipos į pagalbą pasikvietė po kelis gerus latvių žaidėjus. „Smūgiui“, kuriame žaidžia vietos ledo ritulininkai, padeda mūsų miesto ledo arenoje besitreniruojantys keli Rubos (Latvija) žaidėjai.
„Aukštų tikslų sau nekeliame, norime pažiūrėti komandų pajėgumą, išbandyti savo jėgas, o kitą sezoną gal jau bus galima kažką ir planuoti. Dabar svarbiausia, kad komanda turėtų kur žaisti, nes verdant vien „savo sultyse“ prarastume įgūdžius ir tai būtų žingsnis atgal“, – kalbėjo komandos vadovas A. Jokšas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto