„Smūgis“ grįžo su nugalėtojų taure

Klaipėdiečių vartininkui po mažeikiškių (geltona apranga) antpuolių teko paplušėti. Jono STRAZDAUSKO nuotr.

Klaipėdoje vykęs vakarų Lietuvos mėgėjų čempionatas pateikė netikėtumą – tik šį sezoną susibūrusi Mažeikių ledo ritulio komanda „Smūgis“ tapo čempione.

Pabaigoje – sportininkų susistumdymas

Po reguliariojo čempionato keturios stipriausios vakarų Lietuvos mėgėjų čempionato „Žemaitijos ledas“ komandos buvo suskirstytos į pusfinalio poras, Mažeikių „Smūgiui“ teko susitikti su „Šilute“. Nors šilutiškiai pirmi pelnė įvartį, tačiau tai mažeikiškių nesugniuždė – po Andrejaus Cybulenko, Sauliaus Bulnio ir Elano Vasiliausko taiklių smūgių mažeikiškiai šventė pergalę ir iškovojo teisę žaisti finale.
Sekmadienį dėl nugalėtojų taurės ant Klaipėdos „Akropolio“ ledo susitiko mažeikiškiai bei vietos „Kirai-2“.
„Nužygiavę tiek toli, net iki paties finalo, mes trauktis jau neturėjome kur – pirmas debiutinis sezonas, toks darbas atliktas, buvome nusiteikę tik pergalei. Kartu važiavo ir šeimos, todėl nuotaikos buvo kuo puikiausios“, – pasakojo vienas iš komandos vadovų ir žaidėjų Artūras Jokšas.
Pirmasis kėlinys baigėsi be įvarčių, antrajame į vietos ledo ritulininkų vartus pirmąjį įvartį pasiuntė Andrejus Cybulenko, tačiau klaipėdiečiai ginklų nesudėjo – po keleto minučių jie rezultatą išlygino. Nugalėtojų taurės likimą lėmė paskutinės rungtynių minutės: A. Cybulenko pelnė antrąjį, pergalingą, įvartį. Rungtynių pabaigoje kilo masinis susistumdymas, iš kiekvienos komandos po žaidėją buvo išvaryta iš aikštės, tačiau mažeikiškiai atsilaikė ir šventė pergalę rezultatu 2:1.

„Apetitas“ pakilo turnyro eigoje

Mažeikiškiai prisipažino nesitikėję iškovoti nugalėtojų taurės. Prieš sezoną manę, kad geriausias  pasiekimas būtų patekti į ketvertuką. Tačiau sezono metu susižaidę, įgiję sportinę formą ir išsikėlę aukštą tikslą.
„Čempionų titulą iškovojome, tačiau dabar teks sukti galvą, kaip jį išlaikyti. Kitą sezoną lyga tikisi sustiprėti: iš taurės turnyro prie dabartinių šešių komandų planuoja prisijungti dar po vieną Plungės ir Gargždų komandas, įsilieti į mūsų gretas ketina ir kretingiškiai, tad apginti titulą bus labai sunku“, – prognozavo mažeikiškiai.
Komandai šis sezonas jau pasibaigė – Mažeikių ledo arena užsidarė. Tačiau vasaros atostogoms dar laikas neatėjo: ledo ritulininkai važiuoja žaisti į Šiaulius ar Brocenę, o po trumpų atostogų vėl ruošis naujoms kovoms.

Varžybų debiutantai „Smūgio“ ledo ritulininkai po dvikovos džiaugėsi nugalėtojų taure. Jono STRAZDAUSKO nuotr.

3 Atsakymai į “„Smūgis“ grįžo su nugalėtojų taure”

  1. Ona parašė:

    Aciu fotografui uz pasiaukojima ir dalyvavima varzybose ……..

  2. Valio parašė:

    Šaunuoliai vyrai, sveikinu! Kol savivaldybės klerkai taško pinigus užpakalyje esančiam futbolui, entuziastai už savo lėšas skina pergales. Pagarba !

  3. aha parašė:

    Nuoširdžiausi sveikinimai vyrams!!!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto