„Smūgis“ – kovų įkarštyje

„Smūgio“ ledo ritulininkai šį sezoną žaidžia ne tik atvirose aikštelėse, bet ir kaimyninės šalies rengiamuose turnyruose. Kazimiero PAULAUSKO nuotr.

Mažeikių „Smūgio“ ledo ritulininkai šiuo metu kovoja dviem frontais – jie žaidžia „Žemaitijos ledo“ pirmenybėse, o taip pat pradėjo kovas Latvijos Brocenės rajono taurės turnyre.

Artėja čempionato finišas

Lietuvoje vykstančio „Žemaitijos ledo“ ledo ritulio čempionate mažeikiškiai sužaidė priešpaskutines reguliariojo čempionato rungtynes, kuriose jų varžovai buvo pirmenybių autsaideriai Palangos „Riteriai“.
Kaip pripažino „Smūgio“ žaidėjai, kovos Mažeikių ledo arenoje nebuvo – varžovai buvo „nušluoti“ rezultatu 10:1. Tris įvarčius į palangiškių vartus pasiuntė Martynas Šlepetis, po du – Viktoras Čiginskas ir Paulius Šidiškis, po vieną – Vaidas Radimonas, Vidmantas Kvasys ir Saulius Bulnis.
Šį sekmadienį „Smūgis“ namuose su Plungės LRK ledo ritulininkais žaidžia paskutines reguliariojo čempionato rungtynes. Plungiškiai tarp dešimties pirmenybių komandų užima šeštąją vietą, mažeikiškiai – penktąją.
Po tų rungtynių paaiškės, su kokia komanda „Smūgiui“ teks susikauti pirmajame atkrentamųjų varžybų rate.
Neapsiribodami tik šalies pirmenybėmis mažeikiškiai nuo antrojo rato startavo ir Brocenėje vykstančiame „Volkswagen“ taurės turnyre. Čia varžosi aštuonios komandos iš Latvijos rajonų bei „Smūgis“.

Plačiau skaitykite laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto