Smūgis narkotikų verslui Mažeikiuose

Tai dalis narkotinių medžiagų, priklausiusių mažeikiškiams. Nuotrauka iš Telšių AVPK archyvo

Policijos pareigūnai sudavė smūgį mažeikiškiams pažeidėjams – narkotinių medžiagų pirkėjams bei šių medžiagų platintojams. Balandžio–gegužės mėnesiais nustatyta ir sulaikyta dešimt asmenų, disponavusių narkotikais.

Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo skyriaus pareigūnai vieną po kito demaskavo galimus narkotinių bei psichotropinių medžiagų platintojus bei vartotojus Mažeikių mieste. Balandžio–gegužės mėnesiais įvairių operacijų metu iš viso nustatyta ir sulaikyta dešimt asmenų, disponavusių narkotikais.
Visas šias operacijas vainikavo šią savaitę nuo pirmadienio iki ketvirtadienio vykdyti sulaikymai, kurių metu į areštinę buvo uždaryti penki asmenys, turintys sąsają su prieš tai sulaikytaisiais. Už grotų pateko trys anksčiau neteisti 24–25-erių metų jaunuoliai, kurie, kaip įtariama, galimai narkotinių bei psichotropinių medžiagų įsigijo iš narkotikų platinimu įtariamų, policijai žinomų dviejų 29-erių metų prekeivių.

Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.

2 Atsakymai į “Smūgis narkotikų verslui Mažeikiuose”

  1. vera parašė:

    Tai saunuoliai,maziau brudo mazeikiuose bus.Tik ar ilgam???

    1. Anonimas parašė:

      Bus bus

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto