„Smūgis“ pasižymėjo dviem pergalėmis

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Pergalės ir toliau neaplenkia Vakarų Lietuvos ledo ritulio čempionate rungtyniaujančių Mažeikių „Smūgio“ ledo ritulininkų.


Sutriuškino klaipėdiečius 

Šiais metais mažeikiškiai ledo ritulininkai sužaidė paskutines Vakarų Lietuvos ledo ritulio čempionato „Žemaitijos ledas“ pirmojo rato rungtynes su Klaipėdos „Kirais 2“. Pastaroji ekipa gerokai sustiprėjusios sudėties, tačiau atidėtas rungtynes privalėjo žaisti ankstesnieji žaidėjai. 
Didelės intrigos šiose rungtynėse nebuvo – jau pirmoji mūsų komandos ataka baigėsi įvarčiu. Per pirmąjį kėlinį po tris įvarčius pelnė rezultatyviausi mūsų ekipos žaidėjai Viktoras Čiginskas ir Nerijus Pranckus, per kitas susitikimo minutes po kartą pasižymėjo Tomas Vilius, Žygimantas Jokšas bei Vaidas Radimonas.
Tik paskutiniame kėlinyje klaipėdiečiai pelnė du garbės įvarčius, bet „Smūgis“ iškovojo įtikinamą pergalę – 9:2.


Neatsilaikė ir čempionai 

Trečiadienį Klaipėdoje mažeikiškiai susikovė su praėjusio sezono pirmenybių nugalėtojais Plungės LRK sportininkais. Šį kartą plungiškiams atiteko besivejančiųjų vaidmuo – jie du kartus lygino rezultatą, tačiau „Smūgis“ žaidė galingai ir šventė pergalę – 5:2. 
Tris įvarčius šiose rungtynėse pelnė Viktoras Čiginskas, kuris per šį sezoną jau pasižymėjo penkiolika kartų, vieną įmušė Nerijus Pronckus (jo sąskaitoje jau dešimt taiklių smūgių) ir Igoris Šmakovas.
Po šios pergalės mažeikiškiai, surinkę 22 taškus, tarp dešimties pirmenybėse dalyvaujančių komandų pakilo į antrąją turnyrinės lentelės vietą, juos lenkia tik Kretingos „Grifai“.
Artimiausias rungtynes mūsų komanda žais sausio 24-ąją Mažeikių ledo arenoje su devintoje vietoje esančia „Šilute“.

2 Atsakymai į “„Smūgis“ pasižymėjo dviem pergalėmis”

  1. to lolas parašė:

    Del ledo arenos savininko motyvacijos stokos normalioms sąlygoms, nereiškia, kad tu negali ateiti ir dideliam norui esant pažiūrėti :) kam idomu, tas savo kampą ras, o žmonių, kad ir giminaičių būna tikrai daugiau nei 9 :)

  2. lolas parašė:

    O, jėga. Čia labai svarbus įvykis. Kiek „ledo arena“ talpina žiūrovų? Visus devynis? Tai tiem devyniems tos smūgio pergalės ir įdomios, nes jie giminaičiai ir artimieji. Tūlas mažeikietis, o tiksliau 500 mažeikiečių vienu metu, neturi galimybės stebėti smūgio pokštų. Tai nėra čia ko ir rašyti apie tokius „įvykius“.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto