„Smūgis“ sezoną pradėjo pergale

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Šiomis dienomis startavusiame ledo ritulio čempionate „Žemaitijos ledas“ pirmąją pergalę iškovojo Mažeikių „Smūgis“.

Iškovota pirmoji pergalė

Šį sezoną „Žemaitijos ledo“ ledo ritulio čempionatas pasikeitė – vyksta Didžiosios ir Mažosios taurės pirmenybės.
Didžiosios taurės turnyre kovoja dvi Klaipėdos, Plungės, Gargždų ir Kretingos komandos.  Mažosios taurės turnyre varžosi Gargždų „Ledžinga“, „Klaipėda-2“, Klaipėdos „Toras“, Plungės „Vanagai“, „Šilutė“ ir Mažeikių „Smūgis“.
Pirmąsias rungtynes mūsų ekipa žaidė uostamiestyje, kur susitiko su vietos „Klaipėdos-2“ ledo ritulininkais. Rungtynės vyko itin atkakliai – pirmajame kėlinyje mažeikiškiai pelnė įvartį, varžovai po kurio laiko rezultatą išlygino, antrajame kėlinyje jau šeimininkai išsiveržė į priekį, o mažeikiškiai po minutės atsakė įvarčiu. Trečiajame kėlinyje „Smūgis“ persvėrė rezultatą, tačiau klaipėdiečiai vėl išlygino rezultatą. Ir tik kėlinio pabaigoje mūsų ekipa pelnė ketvirtąjį įvartį ir džiaugėsi pirmąja pergale rezultatu 4:3.
Du įvarčius mūsų komandai pelnė Viktoras Čiginskas, po kartą pasižymėjo Tomas Vilius ir Martynas Knita.

Problema – maža aikštė

Šiais metais „Žemaitijos ledo“ čempionate komandos pirmąsyk pasidalijo į dvi grupes. Jau ketvirtą kartą šiose pirmenybėse startavę mažeikiškiai, kurie pirmąjį sezoną tapo nugalėtojais, antrąjį –užėmė trečiąją vietą, o praėjusį sezoną buvo sidabro medalininkai, šį sezoną rungtyniauja tik Mažosios taurės turnyre.
„Išskirtume dvi priežastis – realiai pirmoji grupė yra stipresnė, antras dalykas tas, kad esame priversti čia žaisti dėl dar praėjusį sezoną mus kamavusios bėdos – Mažeikių ledo arena neatitinka standartų ir pirmojo penketuko komandos atsisakė rungtyniauti mūsų aikštelėje. O šiaip mes buvome pasirengę žaisti Didžiosios taurės turnyre, tačiau išėjo kaip išėjo“, – pasakojo mažeikiškiai ledo ritulininkai.
„Smūgio“ ekipoje, lyginant su pernai, permainų neįvyko – liko tas pats kolektyvas, iš jaunimo ekipos prisijungė Kasparas Kuodys.
Pasak ledo ritulininkų, jie pasiryžę kovoti dėl pirmosios vietos.

One Reply to “„Smūgis“ sezoną pradėjo pergale”