„Smūgis“ skina pergales

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Dvejas rungtynes dviejuose ledo ritulio čempionatuose sužaidė Mažeikių „Smūgio“ ledo ritulininkai ir abu kartus Šiaulių „Akropolio“ ledas jiems atnešė sėkmę – iškovotos dvi pergalės.

„Žemaitijos ledo“ Mažosios taurės turnyre, kur dviejų ratų sistema jėgas išbando šešios Vakarų Lietuvos regiono ekipos, mažeikiškiai sužaidė septintas rungtynes – jų varžove buvo „Gargždų Ledžingos“ komanda.
Antrąją vietą turnyrinėje lentelėje užimantis „Smūgis“ susitikimą pradėjo įvarčiais – pirmame kėlinyje vieną po kito juos pelnė Martynas Knita ir Artūras Jokšas.
Antrame kėlinyje gargždiškiai pelnė vienintelį įvartį ir sušvelnino skirtumą, tačiau trečiame kėlinyje po taiklių Martyno Šlepečio, Kasparo Juodžio ir M. Knitos smūgių mažeikiškiai šventė įtikinamą pergalę rezultatu 5:1.
Dar vieną pergalę šią savaitę mažeikiškiai iškovojo ir Šiaulių ledo ritulio pirmenybėse, kur rungiasi penkios komandos – „Smūgis“ rezultatu 4:1 įveikė vietos „HC Sakalą“.
„Visada sezono pradžioje mums trūksta susižaidimo, atsiliepia tai, kad vėlai atidaroma ledo arena, tačiau sezono viduryje jau kiek apsiprantame, atsiranda tarpusavio supratimas ir iš karto žaidimas kyla į kalną. Liko Žemaitijos čempionate sužaisti trejas rungtynes, jeigu viskas susiklostys sėkmingai, galime ir „užsikabinti“ už pirmos vietos“, – sakė komandos vadovas A. Jokšas.
„Smūgio“ dabar laukia rungtynės su turnyrinės lentelės kaimynais Plungės LRK ledo ritulininkais, rungtynės Šiauliuose vyks kovo 2-ąją.