„Smūgis“ toliau žengia pergalių taku

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Ketvirtą pergalę iš eilės „Žemaitijos ledo“ čempionate iškovojo Mažeikių „Smūgio“ ledo ritulininkai. Jie nugalėjo „HC Klaipėdos“ ekipą.

Po pirmojo kėlinio mažeikiškiai atsiliko rezultatu 0:2, tačiau sugebėjo susitelkti ir antrajame kėlinyje, po Garijaus Makarovo taiklaus smūgio, sušvelnino rezultatą. Trečiajame kėlinyje Artūras Jokšas išlygino rezultatą, o po kelių minučių Žygimantas Jokšas jį persvėrė.
Klaipėdiečiai dar buvo išlyginę rezultatą, tačiau dar kartą pasižymėjo Ž. Jokšas, o paskutinę rungtynių minutę, kai mažeikiškių komandoje buvo vienu žaidėju daugiau, Martynas Knita pelnė ir penktąjį įvartį.
Klaipėdiečių ekipa buvo įveikta rezultatu 5:3.
„Susitikome su rimta komanda, su kuria rimtai grumtis reikėjo jau nuo pirmojo kėlinio. Svarbiausia, kad nepasimetėme, tęsėme rungtynes, po truputį atgavome pusiausvyrą ir iškovojome pelnytą pergalę“, – trumpai apie rungtynes „Santarvei“ pasakojo ekipos vadovas Artūras Jokšas.
Šį sekmadienį ketvirtąją vietą tarp devynių komandų užimančio „Smūgio“ ant Šiaulių „Akropolio“ ledo laukia rimtas jėgų išbandymas – mažeikiškiai susitiks su Kretingos „Grifais“, savo sąskaitoje taip pat turinčiais 12 taškų ir esančiais trečioje turnyro lentelės vietoje.
Vasario 1-ąją „Smūgio“ laukia rungtynės Klaipėdoje su Plungės LRK ledo ritulininkais.