„Smūgiui“ ir sekėsi, ir nesisekė

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Prie finišo artėjančiame Vakarų Lietuvos ledo ritulio čempionate „Žemaitijos taurė“ Mažeikių „Smūgio“ ledo ritulininkai sužaidė dvejas rungtynes, kuriose iškovojo pergalę ir patyrė pralaimėjimą.
Paskutinėse šio sezono rungtynėse Mažeikių ledo arenoje mūsų komanda priėmė kaimynus iš Telšių „HC Mastis“. Svečiai po pirmojo kėlinio netikėtai pirmavo vieno įvarčio skirtumu, tačiau jau antrajame kėlinyje mažeikiškiai pelnė du įvarčius, trečiajame – tris, o telšiškiai į tai atsakė tik vienu taikliu smūgiu.
Mažeikių ekipa šventė pergalę rezultatu 5:2, o mūsų komandai du įvarčius pelnė Nerijus Pranckus, po vieną – Igoris Šmakovas, Algis Liubavičius ir Saulius Bulnis.
Sekmadienį „Smūgis“ rungtyniavo Klaipėdoje, kur susikovė su „Kirais 2“. Itin atkakli dvikova baigėsi rezultatu 4:3 klaipėdiečių naudai, mūsų komandoje įvarčiais pasižymėjo I. Šmakovas, Gintautas Žiulpa ir N. Pranckus.
„Smūgis“ šiose pirmenybėse sužaidė jau šešiolika rungtynių ir, surinkęs 34 taškus, užima antrąją turnyrinės lentelės vietą. Nuo pirmaujančios Kretingos „Grifų“ ekipos juos skiria du taškai.
Mūsų komandos balandžio pradžioje laukia dvejos rungtynės Klaipėdoje – čia jie susikaus su ketvirtoje vietoje esančiais vietos „Skatu-tėveliais“, o paskutinis pirmenybių susitikimas – su paskutinėje vietoje esančiais Plungės „Vanagais“.