Smurtautojai išbandė areštinės gultus

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Per tris savaitgalio dienas Mažeikių policijos komisariate pradėti keturi ikiteisminiai tyrimai dėl fizinio smurto artimoje aplinkoje bei du tyrimai dėl grasinimų nužudyti ir psichologinio smurto prieš buvusią bei esamą žmoną.

Areštinėje – brolis ir sesuo

Penktadienį pradėti du ikiteisminiai tyrimai pagal dar liepos pabaigoje įvykdytus fizinio smurto atvejus. Liepos 27-ąją savo namuose Šerkšnėnuose J. K. sumušė žmoną. Liepos 28-ąją 42-ejų metų rajono gyventojas informavo, jog prieš jį rankas pakėlė uošvė V. M., gyvenanti Laižuvoje.
Kaip informavo policijos pareigūnai, tai jau antras ikiteisminis tyrimas šioje šeimoje – anksčiau dėl žento veiksmų skundėsi uošvė.
Penktadienio vakarą neramumai kilo Mažeikiuose – viename Taikos gatvės butų per išgertuves įvyko žodinis konfliktas tarp 29-erių metų J. K. ir metais vyresnės jo žmonos. Vien žodžių neužteko: nebodamas mažamečio vaiko, vyriškis ne mažiau kaip du kartus smogė moteriai. Mažeikiškis atsidūrė policijos areštinėje, kur jam nustatytas 2,05 promilės girtumas.
Sekmadienio rytą į tą pačią įstaigą pateko ir 42-ejų metų brolis, ir 53-ejų metų sesuo. Jie kaltinami 75-erių metų tėvo sumušimu, abiem nustatytas nemažas girtumas: vyriškiui – 2,38 promilės, moteriai – keturiomis šimtosiomis promilės mažiau.

Grasino ir naudojo psichinį smurtą

Savaitgalį pareigūnus pasiekė ir dviejų moterų pranešimai apie psichologinį smurtą prieš jas.
Penktadienio vakarą viename Ventos gatvės butų 69-erių metų K. J. naudojo psichinę prievartą prieš savo trejais metais jaunesnę žmoną. Neblaivus (2,35 promilės) mažeikiškis dviem paroms uždarytas į policijos areštinę.
Šeštadienio vakarą 49-erių metų V. K. grasino peiliu nužudyti buvusią žmoną. Ir čia neapsiėjo be alkoholio – grasintojui nustatytas 3,45 promilės girtumas.
Pareigūnai primena, kad už grasinimus nužudyti arba žmogaus terorizavimą numatyta viešieji darbai, laisvės apribojimas, areštas arba laisvės atėmimas iki dvejų metų. Už fizinį smurtą gresia tos pačios bausmės, tik laisvės atėmimas – iki metų.

One Reply to “Smurtautojai išbandė areštinės gultus”

  1. gorila parašė:

    ne tik isbandyti bet jau ir nugulieti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto