Smurtautojai nesuvaldė rankų

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Pirmosiomis birželio dienomis pradėti net trys ikiteisminiai tyrimai dėl smurto prieš artimus žmones. 

Birželio antrosios pavakarę Mažeikiuose keturiasdešimtmetis V. Š. trenkė ranka į nosį trejais metais vyresnei savo sugyventinei. Nukentėjusiajai iš nosies pradėjo bėgti kraujas.
Tą patį vakarą iš Mažeikių gautas dar vienas pranešimas apie smurtą. Trisdešimtmetis P. V. trenkė ranka į viršutinę lūpą savo aštuoneriais metais vyresnei žmonai ir lūpą praskėlė.
Pirmadienio vidurdienį policijos pareigūnai vyko į Plinkšes, kur rankų nesuvaldė neblaivus (nustatytas 3,24 promilės girtumas) 45-erių metų S. S. Vyriškis kieme užsipuolė savo 83-ejų metų motiną. Smurtautojas dviem paroms uždarytas į policijos areštinę.
Visų smurtautojų atžvilgiu pradėti ikiteisminiai tyrimai, už tokius veiksmus jiems gresia viešieji darbai, laisvės apribojimas, areštas arba laisvės atėmimas iki metų.

2 Atsakymai į “Smurtautojai nesuvaldė rankų”

  1. zuosike parašė:

    Pirmiausia,nesuvaldo proto,o tik po to paleidzia rankas i darba! Bet moterys toliau gyvena su tokiais ir dejuoja.Ka norite,ta turite.Darykit isvadas,nes visa tai mato jusu vaikai,kuriems reikia saugios ir ramios namu aplinkos.Pasigailekit,moterys savo vaiku! Neatlaidziaukit tokiems brudams!

  2. x parašė:

    jo baisus alchogolikai,maniskis tai pat psichsvotas,net girtas darban eina,jauciu prisisauks sau beda alchogolikas nelaimingas,juos visus reikia kaip ziurkes naikinti,baisu kas dedas lietuvoj.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto