Smurtautojai savaitgalį praleido areštinėje

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Savaitgalį registruotų smurto atvejų pagrindinė priežastis – alkoholis.
Paragavę „velnio“ lašų vyrai ne tik mosuoja kumščiais prieš savo artimuosius, bet ir grasina nužudyti visai svetimus žmones.

Grasino nužudyti

Ankstų sekmadienio rytą naktinio baro „Pegasas“ lankytojas necenzūriniais žodžiais iškeikė apsaugos darbuotojus ir dar pagrasino juos nužudyti – subadyti peiliu arba nušauti.
Viešoje vietoje triukšmavęs A. B. buvo uždarytas į Mažeikių rajono policijos komisariato areštinę.

Apstumdė namiškes

Sekmadienio popietę viename iš Žemaitijos g. 3-iojo namo butų neblaivus A. G. po žodinio konflikto apstumdė savo sugyventinę trisdešimt ketverių metų O. N. Konflikto liudininkė buvo moters nepilnametė dukra. Vyriškiui užkliuvo ir mergaitė.
Dėl tokių veiksmų keturiasdešimt trejų metų A. G. buvo uždarytas į areštinę.

Nukentėjo sesuo

Penktadienio vėlų vakarą viename iš Viekšnių miestelio Vytauto gatvės namų kilo konfliktas tarp brolio ir sesers. Keturiasdešimtmetis  A. L., būdamas neblaivus, sugriebė savo trisdešimt aštuonerių metų seserį D. S. ir metė ją į lovą. Krisdama moteris susitrenkė šlaunį.
Smurtautojui policijos pareigūnai nustatė 1,97 promilės girtumą. Vyriškis  „atvėsti“ buvo priverstas Mažeikių rajono policijos komisariato areštinėje.

Smurtavo prieš tėvą

Penktadienį buvo registruotas dar vienas smurto artimoje aplinkoje atvejis. Viename iš Pavasario gatvės daugiabučio namo butų devyniolikametis R. K. pakėlė ranką prieš savo penkiasdešimt trejų metų tėvą – keliskart smogė jam į veidą.
R. K. buvo neblaivus, jam nustatyta 2,29 promilės alkoholio. Jaunuolis išvežtas į areštinę.

One Reply to “Smurtautojai savaitgalį praleido areštinėje”

  1. bukis parašė:

    debilai :)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto