Smurtautojams vaikai – ne kliūtis

Visi smurto griebęsi vyrai, kurių atžvilgiu pradėti ikiteisminiai tyrimai dėl fizinio skausmo sukėlimo, buvo neblaivūs. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Savaitgalį mažeikiškius pareigūnus pasiekė net penki pranešimai apie smurto artimoje aplinkoje proveržius. Keturi smurtautojai „atvėsti“ dviem paroms buvo pasodinti į policijos areštinę.

Vyrai buvo neblaivūs

Visi smurto griebęsi vyrai, kurių atžvilgiu pradėti ikiteisminiai tyrimai dėl fizinio skausmo sukėlimo, buvo neblaivūs.
Apie šeiminį smurtą pareigūnams pranešta baigiantis penktadieniui – vienuoliktą valandą vakaro bute Laisvės gatvėje 39-erių metų R. A. mažamečių vaikų akivaizdoje sumušė sugyventinę. Vyrui nustatytas 1,86 promilės girtumas.

Kliuvo ir vaikams

Praėjus pusvalandžiui po vidurnakčio policija vyko į Draugystės gatvę. Čia namuose 36-erių metų R. P. stumdė, rankomis ir kojomis mušė savo vienmetę sugyventinę, kliuvo ir jos dukrai, bandžiusiai užstoti mamą. Be, fizinio smurto, R. P. savo sugyventinei dar ir grasino.
Šeštadienį prieš vidurnaktį Krakiuose įsisiautėjo 44-erių metų V. P.: išdaužė namų apyvokos daiktus, smogė ranka savo žmonai į veidą bei grasino susidoroti.
Sekmadienį į policijos areštinę buvo pristatyti smurtavimu kaltinami du viekšniškiai. Neblaivus G. A. mušė dvylikametį sugyventinės sūnų, o R. S. pakėlė kumščius prieš savo sugyventinę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*